Wynikiem ich kreatywnej pracy są kolekcje: Marin & Lagoon Tortoise oraz Belt  & Cuff Chic.

W ramach kolekcji Marin & Lagoon Tortoise panuje duża różnorodność. Znajdziemy tu zarówno tak kochane przez kobiety zegarki multifunkcyjne, które poza godziną pokazują dzień miesiąca oraz tygodnia, jak i modele mniejsze i bardziej proste, klasyczne. Dostępne są zegarki z pierścieniem z cyrkonii lub z materiału w kolorze ciemnego bursztynu,  wodoszczelne od 30 do 100 m. To co je wszystkie łączy to kolor złota oraz brązowo-bursztynowej masy. Każdy z zegarków wygląda oszałamiająco!

Kolekcja Belt  & Cuff Chic wzorowana na skórzanych i stalowych akcesoriach modowych to prawdziwa gratka dla miłośników mody oraz stylu casual. Wzorowany na paskach, design koperty w kolekcji Belt zachwyca swoją prostotą.

Kolekcja Cuff Chic to przede wszystkim skóra ale z okrągłą kopertą zapiętą na pasku sprzączkami tworzy design, który idealnie pasuje do każdego kobiecego nadgarstka –na randkę, do pracy czy na wycieczkę w góry.  Miękka skóra oraz kilka wersji kolorystycznych zapraszają do noszenia i do miksowania z innymi akcesoriami. Zegarek gdzie motywem przewodnim jest skóra to absolutne must have sezonu jesień zima 2013.