Kolekcja Birthstones od Berries&Co: dla tych, którzy szukają w biżuterii osobistego znaczenia

To, że kochamy polskie marki - to już wiecie, ale najbardziej ujmuje nas praca projektantów, której każdy etap i element dopięty jest na ostatni guzik -  od idei po materiał, aż do opakowania. Do tej grupy należy biżuteryjna marka Berries i sądząc po liczbie hasztagów na Instagramie i gwiazd noszących ich bestsellerowe modele, jak np. naszyjnik Secrets - nie mylimy się w ocenie marki. Jeśli marzycie o prezencie dla samych siebie - doświadczenie otwierania przesyłek od Berries, to jak wizyta w spa.

Tym razem okazją do zatrzymania się nad marką, jest nowa kolekcja Birthstones, w skład której wchodzi 20 złoconych i srebrnych naszyjników i 18 bransoletek. Jeśli wierzysz w siłę kamieni i kierujesz się emocjami i intuicją - to kolekcja dla ciebie. Dobrane  kamienie miesiąca mają przypominać o wyjątkowych chwilach, a dzięki autorskim zapięciom, naszyjniki i bransoletki Birthstones można ze sobą łączyć. Do wyboru są te o modnym grubym splocie typu pancerka oraz z delikatnym kobiecym łańcuszkiem.  

Spersonalizowana biżuteria Berries&Co może przypominać o najważniejszych momentach w życiu, takich jak narodziny dziecka, dzień ślubu czy ten, gdy zdobyłaś wymarzony górski szczyt - to zależy od ciebie i od tego, co daje ci siłę napędową do działania, co kochasz, co jest dla ciebie ważne. Hmmm... czy my nadal mówimy tylko o biżuterii...? 

Kolekcja Birthstones od Berries&Co zdecydowanie polecamy tym, które szukają w biżuterii osobistego znaczenia i odrobinę wierzą w magię.