Jak kochać po 60.tce? Czy seks i namiętność w parach z długoletnim stażem to wciąż temat, który istnieje? W nowej odsłonie kampanii społecznej o miłości psychicznej i fizycznej, "Kochanie to sztuka", spotykamy trzy pary starszych ludzi, które nie boją się wyznać swoich uczuć, nawet przed kamerą. W pierwszej części produkcji zaangażowano aktorów z planu bijącego rekordy popularności filmu "Sztuka kochania". O seksie, pożądaniu i intymnych chwilach opowiadali m.in. odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej, Magdalena Boczarska, partnerujący jej Eryk Lubos, subtelna Karolina Gruszka czy aktorka Kasia Kwiatkowska. Tym razem bohaterami akcji są anonimowe pary z wieloletnim stażem: Rob i Zosia, Krystyna i Wojtek, Ania i Romek. 

Ich młodość przypadła na okres, w którym Michalina Wisłocka wydała swoją rewolucyjną książkę o seksie i miłości "Sztuka kochania", a oni, jak wiele innych par, mieli szansę przełamać tabu w trudnych czasach na cenzurowanym. Partnerzy spotkali się przed kamerami, aby dowieść, że prawdziwą sztuką nie jest miłość, która przetrwa lata rozłąki, ale ta, która wytrwa w latach bliskości. 


„(…) Romans w związku nie kończy się wcale w okresie pierwszego oczarowania, z biegiem lat trzeba się zatroszczyć o to, żeby wciąż mieć romans.” Michalina Wisłocka

Musicie zobaczyć te piękne rozmowy! 

Adam i Ewa

Rob i Zosia

Krystyna i Wojtek

Ania i Romek