Te kobiety raczej nie narzekają na brak powodzenia. Są przyciągające, ale tylko jako singielki. Kiedy na ich palcu zalśni obrączka, zmieniają się i nie do poznania, a na wierzch wychodzą ich najgorsze cechy. Panie posiadające któryś z tych czterech znaków zodiaku to najgorsze żony. I - ostrzegamy - niewiele można z tym zrobić...

 Najgorsze żony wśród znaków zodiaku

Szczęśliwe życie u boku wyjątkowej, kochającej i opiekuńczej kobiety... Może z panią-Wodnikiem, Bykiem, czy Wagą, ale na pewno nie z nimi. 

1. Lew

Kobieta-Lew ma naprawdę silny charakter i strzeże miru domowego jak... lwica swojego stada. Niestety, to wcale nie jest zaleta. Żony spod tego znaku są nadopiekuńcze, kontrolujące i chcą uszczęśliwiać swoich partnerów na siłę. Osaczenie i zdominowanie na wielu płaszczyznach to ich znaki rozpoznawcze. W końcu Lew to władca, który decyduje o bycie i losie poddanych, a więc nie ma się czemu dziwić. Taki układ spodoba się wyłącznie pantoflarzom - bardziej przypomina relację z mamą niż życiową partnerką. 

2. Panna

Podejrzliwa i kontrolująca perfekcjonistka, wiecznie szukająca dziury w całym - oto kobieta-Panna w kilku słowach. Chce, żeby wszystko wyglądało, smakowało i prezentowało się idealnie - w jej oczach oczywiście. Jej narzekanie i marudzenie potrafią doprowadzić do szału nawet najbardziej wyluzowanych facetów. Na domiar złego Panny bywają chorobliwe zazdrosne. Próbują udowodnić nielojalność partmnerowi nawet, jeśli jednak nie ma nic ma sumieniu poza polajkowaniem zdjęcia koleżanki z gimnazjum. No cóż, będąc w związku z Panną trzeba się uzbroić w anielską cierpliwość.

3. Skorpion

Czarująca, elokwentna, zabawna, a jednocześnie gorąca i temperamentna - oto niewątpliwe zalety pani, której znakiem zodiaku jest Skorpion. Można powiedzieć - idealny materiał na żonę. No cóż, niekoniecznie. Kobieta-Skorpion bywa tak wrażliwa, że aż przewrażliwiona, zwłaszcza na swoim punkcie. Jedno zachowanie, które wzbudzi w niej zazdrość i bum: z anioła zmienia się w zaborczą zołzę. Kłótnie i wyrzuty, ostentacyjne milczenie, wzbudzanie poczucie winy. Małżeństwo z nią to jazda bez trzymanki... na rollercoasterze.  

4. Ryby

Władzę w domu zdobywa po cichu, ale skutecznie. Szeroko się uśmiecha, kiedy stanowczo podejmuje decyzje za faceta, nie dając mu nawet szansy na przejęcie inicjatywy. Manipulantka. Zniewala i stawia na swoim, bo kompromis to jej w mniemaniu przegrana. Na domiar złego, bywa humorzasta. I - co trzeba podkreślić - wcale nie jest to kwestia hormonów - po prostu trudno ją zrozumieć, bo okazywanie prawdziwych emocji nie przychodzi jej łatwo. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Zobacz także: