Czasem każdy ma groszy dzień i może palnąć głupstwo. Jednak kobiety o tych imionach to podłe żmije. Poznaj ich najskrytsze sekrety i nie daj się zaskoczyć.

Aurora

Aurora słynie z tego, że ma niewyparzony język. Dlatego, jak ktoś zajdzie jej za skórę, nie zapomni tego głośno skomentować, t to tak, żeby wszyscy to słyszeli. Jeśli się z nią przyjaźnisz, zastanów się jakie sekrety jej zdarzasz. Nigdy nie wiesz, kiedy użyje ich przeciwko tobie.

Brygida

Brygida to osoba, z którą można konie kraść. Jeśli jednak mocno ją zdenerwujesz, nie licz, że będzie pobłażliwa. Przy pierwszej możliwej okazji znajdzie sposób, aby się na tobie zemścić. Rzuci na ciebie urok, którego przez długi czas nie będziesz mogła zdjąć. 

Koniecznie przeczytaj, a nie pożałujesz: 

Izolda

Izolda jest lojalna wobec przyjaciół i rodziny, ale nie wybacza zdrady. Gdy się dowie, że obgadujesz ją za jej plecami, możesz być pewna, że zdradzi wszystkim twoje najskrytsze tajemnice. Jeśli okaże się, że smalisz cholewki do jej partnera, nigdy ci tego nie wybaczy.

Kasandra

Kasandra dla świętego spokoju udaje, że nie widzi pewnych kwestii, chociaż w głębi duszy całą się gotuje ze złości. Jednak taki stan „ciszy przed burzą” nie będzie trwał wiecznie. Gdy skończy się jej cierpliwość, pokaże swoje rożki. Uważaj, może być nieobliczalna.

Monika

Monika to nerwuska i zawsze mówi to, co jej ślina na język przyniesie. Wiele osób uważa, że zachowuje się jak podła żmija. To nie prawda. Tak jak szybko się denerwuje, tak szybko zapomina o kłopotach. 

Zobacz także:

To cię z pewnością zainspiruje: 

Prakseda

Prakseda jest złośliwa i wścibska plotkara. Zawsze musi wiedzieć wszystko o wszystkich, a jak czegoś nie wie, to sobie zmyśli. Jeśli nie będziesz tańczyć, jak ona zagra, będzie rozpowiadać na twój temat okropne historie. To naprawdę podła żmija.

Róża

Róża jest spokojna i zdystansowana, wiele osób postrzega ją jako zimną elegantkę. Taka jest poza domem, bo wśród bliskich zamienia się w diablicę. Potrafi się awanturować o byle co, a jeśli nie spełnisz jej oczekiwań, nigdy ci tego nie zapomni.