Imię ma niebagatelny wpływ na nasze życie, ponieważ stanowi trzon naszej tożsamości. Zdaniem ekspertów, energia zaklęta w imieniu wpływa także na nasze zachowanie oraz sposób, w jaki jesteśmy odbierani przez inne osoby. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Dowiedz się, jak mają na imię straszne plotkary. 

Koniecznie przeczytaj, a nie pożałujesz: 

To straszne plotkary. Nic nie umknie ich uwadze

Aniela

Aniela lubi być dobrze poinformowana. Jeśli jej nie powiesz wszystkiego o sobie, będzie obserwować twój profil w mediach społecznościowych. Dzięki temu ma poczucie kontroli nad życiem. Nie raz pociesza się tym, że inni mają gorzej niż ona.

Beata

Beata twierdzi, że nie interesują ją plotki. Jednak gdy tylko coś się dzieje w okolicy, to pierwsza biegnie sprawdzić, co się dzieje. Regularnie wymienia się plotami z sąsiadkami, a w pracy jest zawsze najlepiej poinformowana, kto z kim ma jakiś zatarg lub romans

Ewelina

Ewelina chodzi do pracy tylko dla plotek. Wykorzysta każdą okazję, żeby dowiedzieć się, co nowego wydarzyło się w życiu bliższych i dalszych znajomych. Jednak o sobie niewiele mówi. Wszelkie pytania zbywa milczeniem lub nagle zmiana temat.

Hanna

Hanna kocha ploteczki i zawsze o nich zaczyna każdą rozmowę. Wszyscy wiedzą, że przy niej nie wolno niczego mówić, bo zaraz wszyscy się o tym dowiedzą. To jednak nie jest problem dla Hanny. Czego nie usłyszy, to sobie zmyśli.

To cię zainspiruje: 

Zobacz także:

Grażyna

Grażyna jest towarzyska i wesoła, czym zjednuje sobie wiele osób. W pracy wiele osób zwierza jej się swoich sekretów i prosi o rady. Grażyna nigdy nie odmawia i chętnie pomaga. Niestety, gdy wraca do domu, omawia usłyszane historie z rodziną i przyjaciółmi.

Tamara

Tamara to gaduła i cały czas mówi. Nie przywiązuje uwagi do swoich słów, więc bardzo często zdradza wszelkie sekrety, które zostały jej powierzone w tajemnicy. W większości przypadków nawet po fakcie nie wie, że właśnie powiedziała o jedno słowo za dużo.

Zofia

Zofia nie ma swojego życia ani żadnych zainteresowań, więc namiętnie ogląda serialne i żyje życiem innych. Ma dużo wolnego czasu, więc zawsze każdego zagada i powie miło słowo. Sprawia wrażenie poczciwej osoby, więc każdy nieświadomie powierza jej największe sekrety.