To najlepsze przyjaciółki. Lista nie jest długa

Poznaj listę imion, których właścicielki to najlepsze przyjaciółki. Zawsze cię pocieszą i pomogą przejść trudne chwile.

Anna 

Anna to przyjaciółka na dobre i na złe. Jednak jeśli będziesz próbowała zmienić jej przyzwyczajenia, z pewnością spotkasz się z ostrą reakcją. Na szczęście Anna nigdy się nie obraża i zawsze dąży do rozwiązania problemu. Wie, że dobra komunikacja to podstawa szczerej przyjaźni.

Iwona

Iwona jest lojalna wobec przyjaciół. Jeśli kogoś lubi i szanuje, będzie mu przez lata oddana i gotowa nieść pomoc w każdej sytuacji. Niestety zdarza jej się narzucać innym swoją wolę. Ale najczęściej robi to nieświadomie.

Joanna

Dla Joanny przyjaciółka jest jak rodzina. I jak to bywa w rodzinie, często się z nią kłóci. Na szczęście, nie są to poważne sprzeczki. Joannie jednak zdarza się uciekać i ograniczać kontakty. Wraca, gdy konflikt przycichnie i emocje opadną.

Klara

Klara ceni sobie spokój i prywatność, dlatego nie każda osoba zostaje jej przyjaciółką. Sama jest dyskretna i nie zdradza powierzonych jej sekretów. Jednak gdy przyłapie męża koleżanki na zdradzie, nie będzie wiedziała, co zrobić z tą informacją.

Magdalena

Magdalena swoich przyjaciół najchętniej zaprasza do domu. Jest gościnna, zawsze hojnie ugości jedzeniem i gorącą herbatą. Jest szczera i zawsze powie to, co sądzi, czym czasem sprawia przykrość swoim bliskim. I długo żałuje tej gafy.

Paulina

Zobacz także:

Paulina lubi dominować w relacji, dlatego najlepiej rozumie się z osobami, które mają równie silny charakter. Jedynym wyjątkiem jest jej mąż. Wszyscy wiedzą, że jest największym pantoflarzem w okolicy. Nie ocenia i nie krytykuje. Chyba że mocno zajdziesz jej za skórę.

Weronika

Weronika na wiele koleżanek, ale niewiele przyjaciółek. Straszna z niej plotkara, ale gdy się z kimś zaprzyjaźni, potrafi być lojalna i trzymać buzię na kłódkę. Jeśli masz problem sercowy, możesz się do niej zwrócić. Na pewno cię zrozumie.

To ci się z pewnością spodoba: 

Jak zyskać i dbać o przyjaźń?

Wiele osób wiecznie narzeka, że nie na przyjaciół. Często sami, mniej lub bardziej świadomie wpływają na to. Jeśli pragniesz mieć kilku oddanych przyjaciół lub przyjaciółek, zapoznaj się z moimi wskazówkami, które pomogły już wielu osobom.

  • Wybaczaj błędy i nie bądź mściwa.
  • Nie oceniaj i nie krytykuj  tylko dlatego, że postępuje inaczej niż ty.
  • Szanuj granice i nie narzucaj swojej woli.
  • Nie obrażaj się, a wyjaśniaj problemy.
  • Bądź lojalna.
  • Nie zdarzaj powierzonych ci tajemnic i sekretów.

Jeśli będziesz stosowała się do tych wskazówek, na pewno zyskasz nie jedną przyjaciółkę.