Nie wszyscy są stworzeni do życia małżeńskiego. Choć wydawać się może, że to mężczyźni z reguły uciekają przed zobowiązaniami, również niektóre kobiety nie potrafią być w stałej relacji. Zależeć to może od ich charakteru, a wpływ na niego mają zarówno znaki zodiaku, jak i imiona, które nosimy. To właśnie ich znaczenie może nam wskazać, czy nadajemy się do formalnego związku. Te panie z pewnością nie. Okazuje się bowiem, że kobiety o tych 3 imionach to najgorsze żony. 

Te kobiety są zołzami dla swoich mężów

Mówi się, że faceci kochają zołzy. Ci, którzy żyją z nimi w dłuższym związku, z pewnością mają odmienne zdanie na ten temat.

Zobacz także:

Z niektórymi kobietami po prostu nie sposób wytrzymać na co dzień. Gdy mają przekonanie, że partner będzie nieustannie trwał u ich boku, mogą zamienić się w okrutnice. 

Okazuje się, że szczególnie bezlitosnymi żonami są kobiety o tych 3 imionach. 

Kobiety o tych 3 imionach to najgorsze żony

Kobiety o tych 3 imionach są prawdziwymi zołzami dla swoich mężów:

1. Aleksandra

Zobacz także:

Kobieta o tym imieniu nienawidzi, gdy ktoś się jej sprzeciwia. To ona musi o wszystkim decydować i rządzi przez to swoim partnerem. Zawsze ma ostatnie słowo i gdy jest na coś zdecydowana - nie sposób przemówić jej do rozumu. 

2. Katarzyna

Kaśki to kobiety niezależne, które najchętniej same decydowałyby o swoim losie. Mąż jest dla nich tylko dodatkiem, który przydaje się, gdy czują się samotne. Gdy jednak ten próbuje mieć swoje zdanie, szybko je pacyfikują i często wymuszają wszystko krzykiem. 

3. Magdalena

Ta pani bywa wyniosła - nawet w stosunku do bliskich. Nie wyrazi swojego zdania, ale będzie oczekiwała, że ukochany się domyśli, co chodzi jej po głowie. Przez to bywa nieustannie rozczarowana jego zachowaniem i roszczeniowa. 

Zobacz także: