Nie od dzisiaj wiadomo, że imiona są ściśle związane z naszą osobowością. Tak też jest i w tym przypadku. Kobiety, które noszą wymienione poniżej imiona, są, jak mówi polskie powiedzenie,  do tańca i do różańca. Niektórzy uważają nawet, że są one najlepszymi kandydatkami na żony. Czy jesteś wśród nich?

Zobacz także: 

Te kobiety są do tańca i do różańca

Poznają imiona kobiet, które są naprawdę wyjątkowe. Z nimi nie będziesz się nigdy nudzić.

Aldona

Aldona twardo stąpa po ziemi, ale i optymistycznie spogląda na świat. Zawsze znajdzie sobie ciekawe zajęcie, które jak się okazuje, wnosi radość w życie innych osób. Z nią życie zawsze jest ciekawe i pełne przygód.

Bożena

Bożena świetnie odnajduje się w pracy z innymi ludźmi, zawsze chętnie pomoże i dobrze doradzi. Ma wiele pasji i swoim działaniem inspiruje inne kobiety do zmiany życia na lepsze. Jest doskonałą i wyjątkowo cierpliwą matką.

Hanna

Halina z każdym się umie dogadać i nie boi się żadnej pracy. Zawsze z szacunkiem odnosi się do innych i nigdy nie ukrywa prawdy. Dzięki tym cechom charakteru przyciąga do siebie tylko dobrych ludzi. To sprawia, że jest po prostu skazana na sukces. 

Karolina

Karolina ceni sobie rodzinę i tam właśnie odnajduje pełnię szczęścia. Jest wspaniałą partnerką, która potrafi docenić zaangażowanie ukochanego. Jako pani domu jest zawsze dobrze zorganizowana.

Zobacz także:

Katarzyna

Katarzyna ma milion pomysłów na minutę. Ma w sobie wielką radość życia i znajduje przyjemność w prozaicznych i codziennych czynnościach. Zawsze jest uśmiechnięta i z każdej porażki umie wyciągnąć naukę.

Monika

Monika jest wrażliwa i uduchowiona. Dzięki temu w życiu dostrzega wiele sytuacji, które wywołują uśmiech na jej twarzy. Można z nią porozmawiać na poważne tematy, ale też pożartować. Zawsze znajdzie czas dla swoich bliskich.

Natalia

Natalia uwielbia się śmiać i dobrze się bawić. Jak magnes przyciąga do siebie ludzi, którzy są jej życzliwi. Chętnie także pomaga osobom w potrzebie i jak trzeba, potrafi rozmawiać na poważne tematy. Taka przyjaciółka to prawdziwi skarb.

Przeczytaj także: