Dzięki tajemniej wiedzy i znajomości tajników przekazywanych z pokolenia na pokolenie możemy się więcej dowiedzieć o otaczającym nas świecie. Czasem są to mroczne tajemnice, a czasem dobre nowiny. Tym razem poznasz imiona kobiet, które potrafią śmiać się do łez. Uwaga, to jest zaraźliwe.

Zobacz także: 

One potrafią śmiać się do łez

Ewa

Ewa gdy ma dobry dzień, potrafi śmiać się z niczego. Nie tylko ma wyśmienity humor, ale widzi świat w różowych barwach. Co więcej, jej humor jest zaraźliwy i po chwili wszyscy śmieją się razem z Ewą. Jedynym skutkiem ubocznym są bolące od śmiechu brzuchy.

Grażyna

Grażyna często śmieje się do swoich myśli. Nierzadko sama się tak rozbawi, że nie może się opanować i śmieje się aż do rozpuku, a nawet musi wyjść z pomieszczenia, żeby się uspokoić. Wszyscy patrzą na nią ze zdziwieniem, a tak naprawdę zazdroszczą jej dobrej zabawy.

Hanna

Hanna to wyjątkowa jajcara. Zawsze znajdzie okazję, żeby pożartować. Tym samym bawi wszystkich ludzi dookoła. Niestety, niektórzy mają jej to za złe, ponieważ zamiast wykonywać swoje obowiązki w pracy, zarykują się ze miechu. A potem muszą nadganiać.

Judyta

Judyta kocha być w centrum zainteresowania i doskonale wie, że śmiech jest doskonałym narzędziem, żeby zyskać popularność. Dlatego nierzadko ubarwia swoje opowieści pod publikę, tak, aby jej historie były jeszcze zabawniejsze.

Majka

Majka w pracy chce uchodzić za poważną i konkretną, ponieważ zależy jej na karierze. Jednak gdy spotka się z przyjaciółkami, to śmiechom nie ma końca. Wszyscy jej znajomi znają ją z wiecznie rozśmianej buzi. Ale koledzy i koleżanki z pracy nie mogą uwierzyć, że Majka to taka zabawowa dziewczyna.

Zobacz także:

Małgorzata

Małgorzata to doskonała obserwatorka i zawsze trzyma się nieco na uboczu. Jednak gdy bliżej się z kimś zaprzyjaźni, potrafi się otworzyć. W gronie przyjaciół, gdy czuje się swobodnie, potrafi śmiać się cały czas. Co więcej, sama wychodzi z inicjatywą i opowiada śmieszne historie.

Sandra

Sandra uwielbia się śmiać, a jednocześnie bardzo się tego wstydzi. Uważa, że jej śmiech jest brzydki i zawsze się śmiejąc, zasłania usta. Na pełną swobodę może sobie pozwolić dopiero w domu. Na tym zyskują jej bliscy, ponieważ wszystkie popołudnia mijają im na wspólnych wygłupach.

Przeczytaj także: