Nie od dzisiaj wiadomo, że imię silnie rezonuje z naszą osobowością. Niektórzy znawcy są nawet przekonani, że ma również niebagatelny wpływ na naszą przyszłość. Tak właśnie jest w tym przypadku. Te kobiety to najlepsze córki. Krótka lista może cię zaskoczyć.

Zobacz także: 

Oto najlepsze córki

Beata

Beata jest bardzo blisko związana ze swoją mamą i od lat spędza z nią każde wakacje, czy weekendy. Mimo że ma wielu przyjaciół i znajomych, mama jest jej najlepszą przyjaciółką, która zawsze doradzi, wysłucha i pocieszy.

Edyta

Edyta troszczy się o swoją mamę i zawsze znajdzie czas, żeby z nią porozmawiać. Stara się regularnie odwiedzać dom rodzinny. Gdy mama potrzebuje opieki, zamieszka z nią lub weźmie ją pod swój dach.

Ewelina

Ewelina w młodości nie miała z mamą dobrych relacji, ponieważ każda z nich miała inne poglądy na świat. Jednak z czasem, relacja ta się zacieśniła. Ewelina przekonała się, że ma z mamą więcej wspólnego, niż mogłaby przypuszczać.

Iwona

Iwona uchodzi za osobę chłodną emocjonalnie, niezależną i stanowczą. Jednak to tylko pozory. W relacji z mamą zawsze zachowuje się jak mała dziewczynka i nie potrafi odmawiać. Niestety, później się denerwuje, że nie ma na nic czasu.

Joanna

Joanna zawsze starała się być niezależna i samodzielna. To ona w życiu rozdaje karty. Jednak z mamą łączy ją bliska relacja i mimo wielu obowiązków zawsze znajdzie czas, żeby się spotkać z rodzicielką. Wychodzą też razem na zakupy, czy do kosmetyczki.

Zobacz także:

Małgorzata

Małgorzata, mimo że nie spotyka się często z mamą, to ma z nią stały kontakt telefoniczny. Gdy rodzicielka poprosi ją o pomoc, nigdy nie omawia, ponieważ w głębi duszy cieszy cię, że może jej się odwdzięczyć za wychowanie i wyrozumiałość oraz... opiekę nad wnukami.

Sylwia

Sylwia od dziecka ma świetny kontakt z mamą. Wie, że może jej w pełni zaufać, a ta nigdy jej nie zawiedzie. Bardzo docenia to, że jej mama zrezygnowała z pracy, żeby móc zająć się wnukami. W ramach rekompensaty Sylwia dokłada się do budżetu rodziców.

Przeczytaj także: