Znak zodiaku ma duży wpływ na nasz charakter. Są takie cechy osobowości, nad którymi trudno zapanować. Nawet jeżeli się staramy "być lepsi", może się okazać, że wychodzą na wierzch i bywamy nieprzyjaźni dla innych. Te panie wiedzą o tym najlepiej. To największe zołzy w całym horoskopie i nigdy nie przepuszczą okazji, żeby wbić komuś szpilę, gdy ten nastąpi im na odcisk. 

Te kobiety to prawdziwe zołzy

Choć czasami tego nie chcą, nie są w stanie nie odgryźć się, gdy ktoś im podpadnie. Ich mroczna osobowość zawsze wyjdzie na jaw.

Panie o tych 3 znakach zodiaku to wredne kobiety i największe zołzy w całym horoskopie: 

  • Lew,
  • Panna,
  • Skorpion. 

Zobacz także: 

Lew, Panna, Skorpion - 3 wredne znaki zodiaku

Lew jest lojalny i przyjazny, ale do czasu. Gdy ktoś nastąpi mu na odcisk, potrafi się odgryźć i zemścić jak żaden inny znak zodiaku. Nie bez powodu mówi się: "Nie drażnij lwa". Podobnie jak jego zwierzęcy odpowiednik nie kontroluje swojego zachowania, gdy jest wściekły. Jego dzika natura z pewnością ujrzy światło dzienne prędzej czy później - zwłaszcza gdy się do niego zbliżymy. 

Panna w życiu kieruje się ambicjami i ma własny porządek świata, którego nie można zaburzyć. Jeżeli się jej sprzeciwimy, z pewnością pokaże, że stać ją na odwet. Nie bierze jeńców, kiedy idzie po swoje i nie zamierza przejmować się tym, że zrobiła komuś przykrość. Zwłaszcza gdy uważa, że na to zasłużył - choćby były to powody z zamierzchłej przeszłości.

Skorpion potrafi manipulować innymi i zawsze pozna ich czułe strony, które potem będzie mógł wykorzystać, żeby w nich uderzyć. Nie przepuści okazji, żeby to zrobić, bo wbijanie szpili innym może zaliczyć do swoich hobby. Jest władczy i oceniający. Jeżeli ktoś się z nim nie zgodzi i mu nie podporządkuje, może być pewien, że spotka się z nieprzyjazną stroną Skorpiona. 

Zobacz także:

Zobacz także: