Relacje synowych z teściowymi często nie należą do udanych. Niektóre wyglądają tak jak w dowcipach, które wydawać by się mogło, że są przerysowane. Może to wynikać z gwiazdy, pod którą się rodzimy, bowiem teściowe o tych znakach zodiaku są demoniczne. To jednak nie wszystko. Okazuje się, że również panie o tych 3 imionach to najgorsze teściowe. 

Kobiety o tych 3 imionach to najgorsze teściowe. Synowe przechodzą z nimi piekło na ziemi

Pamiętacie film "Sposób na teściową", w którym bohaterka grana przez Jane Fondę próbowała za wszelką cenę dopiec postaci odgrywanej przez Jennifer Lopez? Taki obraz relacji synowych i teściowych często jest też widoczny w rzeczywistości.

Zobacz także: 

Niektóre kobiety po prostu nie nadają się do roli teściowych. Są bowiem zbyt zaborcze i absorbujące. Z reguły to właśnie one muszę mieć rację i nie dają swoim synowym dojść do głosu.

Okazuje się, że w dużej mierze zależy to od charakterystyki naszych imion. 

Kobiety o tych imionach to demoniczne teściowe

To właśnie kobiety o tych 3 imionach są najgorszymi teściowymi: 

  • Elżbieta,
  • Jadwiga,
  • Wiesława. 

Elżbieta to kobieta, która będzie udawała, że przyjaźni się ze swoją synową, po czym oceni ją od góry do dołu i obgada za plecami. Będzie zgrywała serdeczną, życzliwą i pomocną teściową, ale później cała rodzina będzie wiedziała, że żona jej syna jest najgorsza. To jedna z tych osób, które najpierw dają z siebie wszystko, po czym narzekają na to, że musiały coś robić.

Zobacz także:

Jadwiga to cicha woda. Z jednej strony będzie miła dla swojej synowej, ale przy każdej możliwej okazji znajdzie sposób, żeby wbić jej szpilę. Dlatego też żona jej syna zawsze powinna być czujna, bowiem może się nagle dowiedzieć, że robi coś nie tak. Gdy jednak będzie oczekiwać pomocy od teściowej, może być pewna, że jej nie otrzyma. Jadzia myśli bowiem głównie o sobie. 

Wiesława to charakterna kobieta. Uwielbia narzucać innym swoją wolę, w związku z czym jej synowa nie ma z nią łatwo. Niemal od razu musi się jej podporządkować i zgadzać się z jej zdaniem. Jeżeli się jej sprzeciwi, może liczyć na zimną wojnę. Wiesława zrobi wszystko, żeby zawsze udowodnić swoją rację i wyższość nad synową. 

Zobacz także: