Każdy z nas zna człowieka, dla którego nic nie będzie wystarczające. Zamiast dążyć do wyznaczonych sobie celów i okazywać wdzięczność za dary, które zsyła mu los, narzeka, bo czuje się gorszy od swoich znajomych. Najgorsze jest to, że może być człowiekiem sukcesu, ale i tak ktoś będzie miał lepszy telewizor, spokojniejsze dziecko, ładniejsze ubrania itp. Zwłaszcza kobiety o tych 2 znakach zodiaku to zazdrośnice, którym nie można dogodzić.

Kobiety o tych 2 znakach zodiaku to zazdrośnice

Zazdrość nie jest przyjemnym uczuciem. Często kojarzona jest z miłością, ale nie musi pojawiać się wyłącznie w związku. Zazdrościmy nawet obcym ludziom - np. domu czy samochodu. Zwłaszcza te panie mają skłonność do zawiści w kwestiach materialnych. 

Zobacz także: 

To najbardziej zazdrosne znaki zodiaku w całym horoskopie: 

Zobaczcie, dlaczego właśnie te znaki zodiaku patrzą na wszystkich zawistnym spojrzeniem. 

Najbardziej zawistne kobiety w całym horoskopie

Lew uwielbia błyszczeć i być duszą towarzystwa. Gdy nie jest w stanie tego osiągnąć, od razu włącza mu się tryb zazdrośnika. Kobiety o tym znaku zodiaku nie mogą znieść, gdy ktoś ma taką samą sukienkę lub lepszy telefon. Wówczas biada tej osobie - od razu dadzą bowiem poznać po sobie, że to im się nie podoba. Zrobią wtedy wszystko, żeby tylko odwrócić uwagę innych od tego człowieka i znów znaleźć się w centrum zainteresowania.

Koziorożec zawsze porównuje się do innych. Wszystko, co posiada lub organizuje, musi mieć przepych i być jak najbardziej okazałe. Jeżeli ktoś zagrozi jego poczynaniom, zrobi wszystko, żeby szybko spacyfikować taką osobę. Będzie opowiadał o niej niestworzone rzeczy do wszystkich dookoła. Z pewnością wówczas sprawi, że to na nim skupi się cała uwaga, ale powinien uważać, bo ludzie mogą zacząć myśleć o nim źle. 

Zobacz także:

Zobacz także: