Małżeństwo to poważna relacja, która wymaga chociażby umiejętności chodzenia na kompromisy. Nie każdy jest stworzony do długotrwałego związku. Niektórzy z nas od urodzenia nie są w stanie zbudować stałej relacji ze względu na swój charakter. Na jego cechy wpływa natomiast m.in. to, pod jaką gwiazdą się rodzimy. Niedawno pisaliśmy, że kobiety spod tych 3 znaków zodiaku to najgorsze żony. Okazuje się, że wpływ na nasze życie małżeńskie ma również to, jaka jest nasza cyfra numerologiczna. 

Kobiety o tej cyfrze numerologicznej to najgorsze żony. Pomyśl, zanim się im oświadczysz

Numerologia jest w stanie wskazać nam wiele cech naszego charakteru - podobnie jak znaki zodiaku. Okazuje się, że ludzie o niektórych cyfrach numerologicznych, nie czują się dobrze w stałych związkach.

Zobacz także: 

Żeby obliczyć swoją cyfrę numerologiczną, należy dodać do siebie wszystkie cyfry, które znajdują się w naszej dacie urodzenia. Gdy otrzymamy liczbę dwucyfrową, wówczas obie cyfry ponownie sumujemy, aż otrzymamy jedną. Właśnie to jest nasza cyfra numerologiczna.

Przede wszystkim istnieje jedna cyfra numerologiczna, która nie powinna wychodzić za mąż. Kobiety, które się nią charakteryzują, nie nadają się bowiem do roli żon. Ich charakter może być uciążliwy dla każdego mężczyzny. 

Tą cyfrą jest... ósemka. 

Numerologiczne ósemki to najgorsze żony

Okazuje się, że kobiety o numerologicznej cyfrze osiem to najgorsze żony. Mają twardy temperament i są bardzo wymagające w stosunku do swoich partnerów. Nie potrafią chodzić na kompromisy i zawsze muszą mieć ostatnie zdanie w dyskusji. 

Zobacz także:

Ósemki są też niezwykle wymagające. Mają roszczeniowe podejście do związku, ale same niewiele z siebie dają. To prawdziwe księżniczki, szukające rycerza, który będzie im usługiwał. 

Właśnie dlatego jedynie mężczyźni o uległym charakterze nadają się do związku z taką partnerką. I oni jednak mogą się w końcu poczuć zbyt przytłoczeni tą relacją. 

A wy jaką cyfrą numerologiczną jesteście? 

Zobacz także: