Kobiety mafii - oficjalny zwiastun

W tytułowe kobiety mafii, czyli żony, kochanki i córki członków grupy mokotowskiej, wcieliły się Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa i to właśnie one wybijają się na pierwszy plan w najnowszym, oficjalnym zwiastunie filmu Patryka Vegi. Oprócz nich widać też silne męskie postacie grane przez Bogusława Lindę, Piotra Stramowskiego, Sebastiana Fabijańskiego i Janusza Chabiora. To już drugie wideo promujące "Kobiety mafii", pierwszy zwiastun można było obejrzeć kilka tygodni temu w mediach społecznościowych. Kinowy zwiastun od dystrybutora filmu nie zawiedzie fanów Patryka Vegi i typowego dla niego stylu opowiadania mocnych historii: jest dużo przekleństw, wyraziste postacie i nagłe zwroty akcji.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu "Kobiety mafii":

Kobiety mafii - o czym jest film?

Po policyjnej akcji funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję: kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym w grupie przestępczej. Jej misją jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego córka (Julia Wieniawa) jest oczkiem w głowie.

Aby wykonać misję, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. W całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant).

„Kobiety mafii" trafią na ekrany kin 23 lutego 2018 roku.