"Wiedźma.com", Ewa Białołęcka

Dawno nie widziana ciotka obdarza spadkiem Krystynę "Reszkę", samotną matkę, redaktorkę z wydawnictwa i netomankę. Początkowa radość przeradza się we frustrację, gdy okazuje się, że na wsi, gdzie redaktorka odziedziczyła domek, nie ma internetu! Na dodatek dziewczyna zaczyna widzieć duchy...

Horror daleko od szosy i romans daleki od harlequina to najbardziej trafne okreslenie najnowszej powieści Ewy Białołęckiej. Pozwólcie wciągnąć się w wartką akcję  odmalowaną plastycznym językiem Białołęckiej.

"Toy Wars", Andrzej Ziemiański

Legendarna Toy powraca! Delikatna dziewczyna w twardym świecie zbrodni i występku musi przez 10 lat utrzymać się z pracy prywatnego detektywa, żeby odziedziczyć milionowy majątek. Jak jednak przekonać do siebie potencjalnych zleceniodawców, gdy ma się 160 cm wzrostu?

Andrezj Ziemiański po sukcesie Achai zamilkł na dłuższą chwilę. Czy powraca w formie? Sprawdźcie sami, "Toy wars" już w księgarniach. 

"Apokalipsa wg Pana Jana", Robert J. Szmidt 

Postapokaliptyczna wizja rodem z "Mad Maxa". Nowe wydanie powieści Roberta Schmidta przenosi nas w świat, gdzie prawo i porządek to tylko puste wyrazy. Po wybuchu III wojny światowej połacie Polski stają się nuklearną pustynią. W tej rzeczywistości Pan Jan próbuje zjednoczyć udzielne księstwa na jakie rozpadła się Polska, a nawet uczynić z naszego kraju międzynarodowe mocarstwo. Czy mu się uda?

Robert Schmidt konsekwentnie kontynuuje pomysł z  o świecie spustoszonym bombami atomowymi. Czy wciągnie Was postnuklearna rzeczywistość? Przekonajcie się sami.