Kobieta sukcesu na rozdrożu  

Właśnie dlatego każdego dnia w swoim otoczeniu możemy spotkać kobietę do zadań specjalnych, której motywacja do osiągnięcia sukcesu i umiejętności organizacyjne budzą podziw. Jednak często w codziennej gonitwie zapomina ona o sobie i nie zauważa, że wykreowany wizerunek nie zawsze jest zgodny z tym, co chciała osiągnąć.  

Niezawodny przepis na sukces?  

Pojawiające się w takim przypadku wrażenie braku spełnienia może negatywnie wpłynąć na poczucie własnej wartości. Jak wrócić na ścieżkę satysfakcji z podejmowanych działań? Niezawodne sposoby, będące drogowskazami na drodze życiowej, można poznać biorąc udział w Warsztatach Create Yourself – Stwórz Najlepszą Wersję Siebie, organizowanych przez Akademię Rozwoju Osobistego C.U.D. Nasze ciało, umysł i dusza, będące rozwinięciem tajemniczego skrótu, mogą zostać poddane prawdziwej metamorfozie.  

Swoją pomocą w rozpoczęciu tego procesu będzie służył międzynarodowy trener rozwoju osobistego, autor książek z zakresu psychologii sukcesu, niezwykle charyzmatyczny i skuteczny Mateusz Grzesiak, który wiedzą i bogatym doświadczeniem podzielił się już z dziesiątkami tysięcy osób na trzech kontynentach. Wśród uczestników wydarzenia znajdą się również goście specjalni – podróżniczka i pisarka Beata Pawlikowska podpowie, w jaki sposób rozwijać siebie i swoje pasje, natomiast polityk Ryszard Kalisz udzieli wskazówek, jak stworzyć charyzmatyczny wizerunek i prowadzić skuteczną komunikację.  

Niezbędne składniki  

Podczas Warsztatów Create Yourself – Stwórz Najlepszą Wersję Siebie możemy odnaleźć własną drogę, jednocześnie odkrywając, czego tak naprawdę pragniemy i obierając ścieżkę, która nas do tego doprowadzi. Posiadając tak cenne informacje, można rozpocząć kreowanie własnego, pozytywnego wizerunku, nauczyć się na nowo zarządzać czasem, a także hierarchizować wyznaczane cele oraz monitorować ich osiąganie. A rozbudzona motywacja w połączeniu z nabytymi umiejętnościami skutecznej komunikacji będą gwarancją sukcesu.  

Zobacz także: