Sposób przeprowadzenia zabiegu

Obszar, na którym działa masażystka, to mięśnie naramienne, dekoltu, szyjne, grzbietu, głowy oraz twarzy. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Tkanka w tym miejscu wymaga szczególnej troski, dlatego masaż Kobido opiera się na wykorzystaniu zmiennych technik, dopełniających się poprzez odmienne oddziaływanie na skórę, układ krwionośny oraz mięśnie mimiczne.

Na czym polega masaż kobido?

Charakterystyczną cechą zabiegu jest jego duża intensywność. Kobido wykorzystuje się jako narzędzie do niwelacji wielu somatycznych dolegliwości, dlatego też specjalistka używa mocnych ruchów, aby dotrzeć do konkretnych miejsc.

Docierając do tkanek głębokich, specjalistka doprowadza do zwiększenia przepływu życiowej energii, co skutkuje szeregiem korzyści dla skóry twarzy oraz mikrokrążenia. Ujędrniona twarz to nie jedyny pozytyw wynikający z wizyty w salonie. Oprócz tego osoba obdarowana doceni prozdrowotne działanie masażu karku, dzięki któremu mięśnie podtrzymujące głowę ulegają rozluźnieniu.

Jak wykonuje się masaż?

Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting. Z tego powodu mówi się o Kobido jako alternatywie do zabiegów medycyny estetycznej. Jeśli nie jesteśmy fankami botoksu i wypełniaczy, ten zabieg jest dla nas.

Jak często wykonywać kobido?

Jeśli zależy nam a liftingu twarzy, najbardziej sprawdzi się seria zabiegów. Warto spróbować 5-6 zabiegów co tydzień, a potem powtarzać zabieg co kilka miesięcy dla utrzymania pożądanego efektu wypoczętej twarzy.

Komu podarować taki prezent?

Zobacz także:

Voucher na masaż twarzy to wspaniały pomysł na prezent dla siebie, ale także mamy lub siostry czy przyjaciółki, głodnej przywrócenia idealnego wyglądu swojej twarzy. Technika Kobido spełni również oczekiwania panów, którzy nie mają czasu na regularne wizyty w salonach pielęgnacyjnych.