Sos pieczarkowy Knorr pasuje do różnych mięs, sprawdza się równieżjako sos do makaronu czy ryżu. Jeśli mamy ochotę na tradycyjną, polską kuchnię, Sos pieczarkowy Knorr doskonale wydobędzie smak dania i nada mu wspaniały aromat.

Polacy są wielkimi miłośnikami kurek. Dlatego marka Knorr przygotowała pyszną nowość - Gorący Kubek Kurkowa z makaronem Knorr. Teraz smakiem i aromatem kurek można cieszyć się przez całyrok. Wystarczy przyrządzić Gorący Kubek Kurkowa z makaronem Knorr według przepisu znajdującegosię na opakowaniu i rozgrzewająca przekąska gotowa.

Borowiki uważane są za jedne z najszlachetniejszych grzybów i zajmują ważne miejsce w polskiejkuchni. Ich niezwykły smak i aromat można odnaleźć w pysznej propozycji marki Knorr – Sosie borowikowym Knorr. Wspaniale komponuje się on z potrawami zarówno mięsnymi, jak i jarskimi,toteż z pewnością urozmaici niemal każdy jesienny obiad.

Kurki jako grzyby sezonowe są dostępne jedynie prze krótki czas. Dlatego dla ich miłośników markaKnorr przygotowała aromatyczną Zupę krem z kurek. Wyjątkowy smak i wyrazisty aromat tychgrzybów zawarty w Zupie krem z kurek Knorr zaspokoi najbardziej wyrafinowane podniebienie ipozwoli w prosty sposób przygotować wykwintną potrawę.