1. Chronić i odbudowywać: Wzmocnić osłabione włókno, nawilżyć, uchronić przed złamaniami włosa i jego rozdwajaniem, przywrócić jedwabisty blask.

2. Ułatwiać rozplątywanie i zmiękczać: umożliwić idealne rozczesywanie, ułatwić rozciąganie włókna włosa.

3. Ułatwiać modelowanie: Wygładzić włos.

KLORANE SZAMPON NA BAZIE MLECZKA Z PAPIRUSA 200ml – ok. 28zł

Szampon pielęgnacyjny do włosów suchych i niezdyscyplinowanych, którym nadaje miękkość. Wygładza i chroni włókno włosów. Dzięki niemu włosy stają się lejące, miękkie i pełne blasku. Przywraca lekkość i przygotowuje włosy do dalszych zabiegów wygładzających.
Jak stosować : Umyć włosy, pozostawić na kilka minut, następnie obficie spłukać. Jedno mycie jest wystarczające.

KLORANE BALSAM NA BAZIE MLECZKA Z PAPIRUSA 150ml – ok. 34zł

Balsam zapewnia głęboką pielęgnację włosów suchych i bardzo suchych oraz o dużej objętości i bardzo trudnych do wygładzenia. Impregnuje, rozluźnia i wygładza włókno włosa, zapobiega puszeniu się i odżywia. Jak stosować: Nakładać obficie na całą długość włosów. Pozostawić na 5 minut, rozczesać, następnie obficie spłukać.

Zobacz także:

KLORANE FLUID BEZ SPŁUKIWANIA NA BAZIE MLECZKA Z PAPIRUSA 100ml – ok. 37zł

Fluid stanowi codzienną pielęgnację włosów niezdyscyplinowanych. Pozwala na wygładzenie włosów, uelastycznia, przygotowuje do ułożenia fryzury i skraca czas modelowania. Formuła fluidu chroni przed agresywnym wpływem urządzeń do wygładzania włosów oraz przed wilgocią. Jak stosować: Stosuje się po użyciu szamponu, na wilgotne lub suche włosy.