Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany, wzięła bajkowy ślub. Kim jest wybranek arystokratki?

30-letnia Kitty Spencer wzięła ślub, o którym huczą media. Dlaczego? Powodów jest wiele. Po pierwsze Lady Spencer, jak wskazuje nazwisko, należy do rodziny księżnej Diany. Jest dokładnie córką Charlesa Spencera, brata księżnej Diany i chrześniaka królowej Elżbiety II. Gdy świat obiegła informacja o tragicznym wypadku jej cioci, Kitty miała zaledwie 6 lat. Drugim powodem szumu wokół ślubu jest wybranek arystokratki. 

To 32 lata starszy multimilioner, Michael Lewis. Para zaręczyła się w 2019 roku i od tego dnia zaczęła planować iście bajkowy ślub, który odbył się w Rzymie. Swoją obecnością zaszczyciły młodą parę największe gwiazdy m.in. Ellie Goulding, Idris Elba czy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Kitty wystąpiła na nim w spektakularnej, wiktoriańskiej sukni od Dolce&Gabbana, która przywołuje skojarzenia z legendarną kreacją księżnej Di. 

Kim jest Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany?

Kitty Spencer jest modelką, zaangażowaną w działalność charytatywną i szerzenie ducha ciałopozytywności. Rodzice małej Kitty wymarzyli dla córki inną przyszłość niż modeling. Jej matka, Catherine Victoria Aitken, była modelka, wiedziała o czym mówi. Dlatego Kitty Spencer odebrała staranne wykształcenie: studiowała psychologię, politologię i literaturę angielską oraz zarządzanie markami luksusowymi. Już jako dorosła kobieta, zaczęła swoich sił w modelingu. Świat usłyszał o niej po ślubie Harry'ego i Meghan Markle w 2018 r. Brytyjczycy zakochali się w jednej chwili w dziewczynie, o nieśmiałym spojrzeniu, który przypomniał im Królową Ludzkich Serc, czyli nieodżałowaną Lady Dianę.

"W jedną noc zyskałam pół miliona obserwujących na Instagramie. wcześniej było ich 17 tysięcy. Obudziłam się rano i musiałam wyłączyć powiadomienia!", wyznała w jednym z wywiadów Kitty Spencer.