GALA Kino Pod Gwiazdami to wyjątkowy cykl magazynu Gala i serwisu Gala.pl, w którym kluczową rolę odgrywają projekcje filmowe. Przy ich okazji spotykamy się z gwiazdami polskiej sceny, by porozmawiać o filmach i inspiracjach, które wiążą się z każdym z nich. Starannie wyselekcjonowane filmy - w tym roku również pod motywem przewodnim "Siła jest kobietą!" - to m.in. "Gloria Bell" czy "Kobieta idzie na wojnę". Sprawdź, co jeszcze będzie można bezpłatnie obejrzeć w ramach naszych spotkań!

GALA Kino Pod Gwiazdami: Gdzie i kiedy będzie można wziąć udział w wydarzeniu?

 

Nasz cykl startuje w środę, 1 lipca i potrwa aż do końca sierpnia. Co tydzień, w każdą środę, kinomani będą mieli szansę obejrzeć inny film w ramach GALA Kino Pod Gwiazdami. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Poniżej przedstawiamy harmonogram projekcji na lipiec:

  • 1.07 "Kobieta idzie na wojnę", godz. 20.30
  • 8.07 "Gloria Bell",  godz.20.30
  • 15.07 "Lady M", godz. 20.30
  • 22.07 "Z innego świata",  godz. 20.30
  • 29.07 "The Florida Project", godz. 20.30
     

Oprócz wyśmienitego kina w ramach naszych spotkań rozmowy z gwiazdami poprowadzi redaktor prowadząca Gala.pl, Sandra Hajduk. Wywiady będą poprzedzały projekcje i nakreślały tematykę, którą poruszają prezentowane filmy. Wśród zaproszonych na kolejne wydarzenia w ramach naszego cyklu gwiazd znalazły się znane i cenione nazwiska.

 

Sprawdź, jak GALA Kino Pod Gwiazdami wyglądało w ubiegłym roku: Gala Kino Pod Gwiazdami Grażyna Wolszczak i "Powrót Bena". WSTĘP WOLNY