Zapraszamy na nasz cykl spotkań "Gala Kino Pod Gwiazdami". To wyjątkowe wieczorne seanse filmowe z udziałem gości specjalnych. Motyw przewodni? Siła kobiet! Obejrzymy razem sześć wyjątkowych produkcji. Zaczęliśmy od poruszającej "Tully" z Charlize Theron, później obejrzeliśmy intrygującą "Przedszkolankę", następnie świetną "Grę o wszystko" z Jessicą Chastain, "W ułamku sekundy" z Diane Kruger, kontrowersyjne "Nieposłuszne", a już 4 września zobaczymy razem "Powrót Bena" z Julią Roberts. Naszym gościem będzie Grażyna Wolszczak. Czekamy na Was w restauracji FEST Port Czerniaków nad Wisłą, początek o 19:30. WSTĘP WOLNY. Dla każdego gościa egzemplarz magazynu "Gala" gratis. ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE TUTAJ>>

GALA KINO POD GWIAZDAMI 2019

Spotykamy się co środę, począwszy od 31 lipca do 4 września łącznie. Miejscem naszych rozmów i pokazów filmowych jest klimatyczny Fest Port Czerniakowski, miejsce ze wspaniałym widokiem na rzekę.

Na gości czekają wygodne leżaki, a w restauracji specjalnie przygotowane menu na tę okazję, oczywiście z naszym logo! Wydarzenie prowadzi Redaktor Prowadząca serwisu gala.pl oraz autorka książek "Jak być paryżanką w Polsce" i "Modna Polka" - Natalia Hołownia. Przed każdą projekcją filmową odbywa się rozmowa z gościem specjalnym. Przed projekcją "Tully" rozmawialiśmy z aktorką Magdaleną Lamparską, 7 sierpnia spotkaliśmy się z Weroniką Rosati,  14 sierpnia - z dziennikarką Anną Wendzikowską, a przy okazji kolejnych seansów - z modelką Martą Dyks i aktorką Gabrielą Muskałą. 4 września dołączy do nas Grażyna Wolszczak.

HARMONOGRAM "Gala Kino Pod Gwiazdami" znajdziecie PONIŻEJ. Na każdy seans można się zapisać na naszym Facebooku. Czekamy na Was, do zobaczenia!

31 lipca: TULLY, gość specjalny: Magdalena Lamparska

7 sierpnia: PRZEDSZKOLANKA, gość specjalny: Weronika Rosati

14 sierpnia: GRA O WSZYSTKO, gość specjalny: Anna Wendzikowska

Zobacz także:

21 sierpnia: W UŁAMKU SEKUNDY, gość specjalny: Marta Dyks

28 sierpnia: NIEPOSŁUSZNE, gość specjalny: Gabriela Muskała

4 września: POWRÓT BENA, gość specjalny: GRAŻYNA WOLSZCZAK, start: 19:30

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, zapraszamy serdecznie na nasz cykl spotkań "Gala Kino Pod Gwiazdami" Wieczorne seanse filmowe z udziałem wyjątkowych gości. Motyw przewodni? Siła kobiet! Pierwsze spotkanie już 31 lipca. Obejrzymy razem film "Tully" z Charlize Theron. Początek o 20:30. Wstęp wolny Będziemy spotykać się co środę (kolejne seanse ogłosimy wkrótce w kolejnych wydarzeniach - stay tuned!) w kameralnym i klimatycznym miejscu nad Wisłą – @FestPortCzerniakowski. Na gości będą czekać leżaki, a w restauracji specjalnie przygotowane menu na tę okazję Wydarzenie poprowadzi Redaktor Prowadząca Gala.pl - Natalia Hołownia @nataholownia. O tym, kto będzie gościem specjalnym pierwszego spotkania, poinformujemy Was już wkrótce #kinoletnie #gala #kinopodgwiazdami #tully #charlizetheron #filmlovers

Post udostępniony przez Magazyn Gala (@magazyngala) Lip 17, 2019 o 12:00 PDT