Kinga Rusin świętuje urodziny mamy

Kinga Rusin zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z mamą. Maria Rusin kończy właśnie 80 lat. Z tej okazji znana dziennikarka postanowiła złożyć swojej mamie wyjątkowe życzenia. Pod postem pojawia się mnóstwo życzeń skierowanych do mamy Kingi Rusin. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad wyglądem Pani Marii. Aż trudno uwierzyć, że to 80-te urodziny!

Kinga Rusin w pięknych słowach podziękowała swojej mamie za wsparcie, jakie zawsze od niej dostawała.

- Moja Mama skończyła 80 lat! Nie mogło mnie zabraknąć na uroczystościach, które od dawna, w tajemnicy, organizowałam. Nieważne jakie niespodzianki, prezenty, sekretne podróże bym wymyśliła, to i tak za mało, żeby podziękować jej za to, że jest i, że była ZAWSZE, kiedy jej potrzebowałam, zawsze, kiedy trzeba było zaradzić, pomóc, pogadać. Chciałabym wynagrodzić jej choć trochę straszne, wojenne i powojenne dzieciństwo, trudy samotnego macierzyństwa, biedne, komunistyczne czasy - napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Cieszę się, że mogę teraz spełniać jej najskrytsze marzenia, bo lepiej późno niż wcale. Życzeniom nie było końca, poza „zdrowiem” to „żeby jeszcze było normalnie i przepięknie”. Mamo, Ty wiesz… - zakończyła swój wpis dziennikarka.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Fani zachwyceni mamą Kingi Rusin

Zdjęcie Kingi Rusin z mamą zachwyciło Internautów. W komentarzach nie mogą wyjść z zachwytu nad wyglądem Pani Marii. Aż trudno uwierzyć, że jubilatka kończy 80 lat.

Wyglądacie pięknie. Mama kończy chyba 50, nie 80.. - napisała dziennikarka Anna Kalczyńska.

- To niemożliwe, że mama ma 80 lat!

- Piękną ma pani mamę, nigdy bym nie powiedziała, że ma tyle lat.

- Wszystkiego co najwspanialsze!!! Zmian przede wszystkim na lepsze! A co do 80-tych urodzin, to chyba żart!!! Przecież max 50-te można świętować z takim wyglądem.

Internauci zgodnie przyznali, że Kinga Rusin odziedziczyła geny po swojej mamie. 

Widać po kim Pani odziedziczyła geny - genów nie oszukasz