Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?

- O odejściu zdecydowała sama - mówi redakcji Plejada.pl anonimowy informator, twierdząc że Kinga Rusin nie jest już prowadzącą programu „Dzień Dobry TVN”. Serwis dodaje również, że o odejściu dziennikarki z telewizyjnej śniadaniówki zdecydowała sama Kinga Rusin, która chce teraz skupić się na swojej działalności społecznej a także na rozwoju marki Pat&Rub.

"Dzień Dobry TVN" - zmiany na antenie: Piotr Kraśko, Magda Mołek i cała reszta

„Dzień Dobry TVN” to pogram, który na antenie TVN gości od niespełna 15 lat. Nic więc dziwnego, że program z takim stażem wymaga zmian i roszad. Jakiś czas temu z „Dzień Dobry TVN” pożegnał się Marcin Meller, a zaraz po nim informację o odejściu podała Magda Mołek. Ich miejsce zajęła nowa para prowadzących – Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Wśród prowadzących najmłodsi stażem są Damian Michałowski i Paulina Krupińska.

Jedną z ostatnich informacji dotyczących „Dzień Dobry TVN” było odejście Piotra Kraśki do „Faktów”. Miało to związek z odejściem z TVN Justyny Pochanke, która kilka dni wcześniej powiadomiła media, że rozstaje się ze stacją.

Po tych zmianach wszyscy zastanawiali się, co wydarzy się z Kingą Rusin, która od dłuższego czasu współprowadziła program właśnie z Piotrem Kraśką. Serwis Plejada.pl dowiedział się właśnie, że słynna dziennikarka żegna się z „Dzień Dobry TVN”, a swoje odejście już niebawem ogłosi w mediach.

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN" - "Nie chce się dalej autocenzurować"

Co sprawiło, że „Dzień Dobry TVN” postanowiło zrezygnować z bardzo popularnej prowadzącej? Zdaniem informatora serwisu powodem miały być nowe regulacje dotyczące wypowiadania się gwiazd stacji w social mediach.

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN" - kto ją zastąpi? Agnieszka Woźniak-Starak nr 1 na liście

- Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować czytamy na łamach seriwsu Plejady.pl, który podaje także, że najprawdopodobniej Kingę Rusin w „Dzień Dobry TVN” zastąpi Agnieszka Woźniak-Starak, która już niebawem oficjalnie dołączy do grona prowadzących śniadaniówkę. Wszystko ma rozstrzygnąć się już na przełomie sierpnia i września. Jak twierdzi wspomniany serwis, Agnieszka Woźniak-Starak jest w bardzo komfortowej sytuacji.

- Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji – podsumowuje.

Zobacz także:

Nie wiadomo jeszcze, kto miałby współprowadzić program „Dzień Dobry TVN” u boku Agnieszki Woźniak-Starak. Co sądzicie o tych zmianach? Czy to dobry kierunek?

Zobacz też: Kinga Rusin w modnej neon dress