Kim jest królewska niania, która wychowa trzecie Royal Baby?

Narodziny trzeciego Royal Baby w rodzinie królewskiej budzi wielkie emocje w mediach na całym świecie. Trzecie dziecko Księżniczki Kate i Księcia Williama przyszło na świat 23 kwietnia o godzinie 11:01 w szpitalu św. Marii w zachodnim Londynie. Kilka godzin później trzecie Royal Baby zostało oficjalnie pokazane przez Książęcą parę.

Wszyscy zastanawiają się nad tym, kto pomoże Księżnej Kate w wychowaniu trzeciego Royal Baby, którego imienia jak na razie oficjalnie nie podano. Jak się okazuje Książęca para ma królewska nianię, która opiekowała się już Księciem Georgem i Księżniczką Charlotte. Królewska niania zajmowała się małym księciem już od 8. miesiąca życia, a księżniczką Charlotte już od pierwszych dni życia. Jak podaje magazyn "Vanity Fair" królewska niania pomoże w wychowaniu trzeciego Royal Baby.

Królewska niania to Maria Teresa Turion Borallo, która jest z pochodzenia Hiszpanką. Jak donoszą media Maria Borallo pochodzi z zamożnej katolickiej rodziny. Maria Teresa Turion Borallo urodziła się w Madrycie, a wychowała w północnej Hiszpanii. Jest jedną z czwórki rodzeństwa.

Królewska niania nie ma własnej rodziny. W wieku dwudziestu lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła Norland College w Bath, elitarną szkołę dla niań z ponadstuletnią tradycją. Kiedy Księżna Kate i Książę William szukali opiekunki dla Księcia George'a zgłosili się właśnie do tej szkoły dla niań.

Królewska niania nigdy nie udzieliła żadnego publicznego wywiadu, a wszystkie informacje, które są o niej w mediach to wynik dziennikarskiego śledztwa.

Królewska niania trzeciego Royal Baby: czego nie wiemy o Marii Borallo?

Maria Borallo - królewska niania, od pięciu lat mieszka z królewską rodziną w apartamencie 1a w Pałacu Kensington. Maria Borallo ma czarny pas w koreańskiej sztuce walki taekwondo i perfekcyjnie potrafi jeździć autem, co przydaje jej się, kiedy musi uciekać przed paparazzi. Maria Borallo w szkole miała przydomek "Santa", co znaczy Święty. Królewska niania od zawsze wiedziała, że chce zajmować się dziećmi, unikała imprez i nigdy nie rzucała się w oczy.

Maria Borallo jest wielkim wsparciem dla Kate i Williama, zwłaszcza teraz, kiedy na świat przyszło trzecie Royal Baby.