Martyna Wojciechowska przedstawiła historię Anmol Rodriguez

Martyna Wojciechowska od wielu lat podróżuje po całym świecie i zachwyca nas licznymi nietuzinkowymi historiami kobiet. Dziennikarka zamieszcza wiele inspirujących wpisów na swoim profilu na Instagramie, dzięki czemu otwiera nam oczy na mnóstwo spraw i motywuje do zmiany swojego życia. Nie inaczej było w przypadku historii hinduskiej modelki Anmol Rodriguez.

- Kiedy miała zaledwie 2 miesiące, ojciec chciał pozbyć się żony i dziecka, więc obie oblał kwasem solnym. To prosty i tani sposób, żeby skazać kogoś na śmierć w męczarniach albo okaleczyć na całe życie. Matka zmarła na skutek obrażeń, Anmol przeżyła, choć całe ciało miała poparzone i kolejne 5 lat spędziła w szpitalu. Później opiekę i schronienie znalazła w ośrodku adopcyjnym w Bombaju, gdzie czuła się bezpieczna i akceptowana.- podpisała fotografię Anmol Rodriguez Martyna Wojciechowska.

Zobacz też:

Piękna modelka wychowuje synka z zespołem Downa. Historia jej rodziny wzrusza do łez!

Martyna Wojciechowska zdradziła, jak czule zwraca się do męża, Przemka Kossakowskiego

Inspirująca historia hinduskiej modelki oblanej kwasem solnym

To jednak nie koniec historii Anmol Rodriguez. Z biegiem lat w jej życiu znowu pojawiły się problemy:

- W szkole zetknęła się z nieprzychylnymi i oceniającymi jej wygląd komentarzami. Postanowiła jednak uwierzyć w siebie. Nie w to, co mówią ludzie. A później odkryła… social media! Zaczęła wrzucać swoje zdjęcia na platformy społecznościowe. Internauci uznali jej historię za inspirującą. Machina ruszyła! – opisuje dalej drogę do modelingu Anmol Rodriguez Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie.

Dziś 26-latka może być przykładem dla każdej z nas. Dzięki swojej odwadze i determinacji nie tylko rozpoczęła się jej kariera w modelingu, ale także pomaga innym, których spotkał podobny los, jak ją samą w przeszłości:

Zobacz także:

-Dzisiaj Anmol jest modelką, mówczynią motywacyjną, a także założycielką Acid Attack Survivor Sahas Foundation, która wspiera ofiary oblania kwasem solnym - kończy historię niesamowitej hinduskiej modelki Martyna Wojciechowska.

Zobacz też: 

Poparzona sportsmenka mimo tragicznych doświadczeń motywuje kobiety na całym świecie. Kim jest Turia Pitt?

Para, która straciła dziecko w wypadku samochodowym, wita na świecie "światełko nadziei"

Anmol Rodriguez - piękna twarz to nie wszystko!

Dzisiaj Anmol Rodriguez jest inspiracją dla każdego z nas, że nawet pozornie dramatyczne sytuację mogą mieć zaskakująco pozytywny wpływ na nasze życie. Najważniejsze to nie poddawać się i uwierzyć w samego siebie. Dzięki odpowiedniej motywacji i determinacji, każdy jest w stanie osiągnąć swój zamierzony cel. Modelka uczy także samoakceptacji, co można zaobserwować w jej cytacie, dołączonym do posta Martyny Wojciechowskiej na Instagramie:

- Kwas nie kończy naszego życia. Może jedynie zmienić twarz, ale nie zniszczy duszy. W środku jesteśmy tacy sami, powinniśmy zaakceptować to, kim jesteśmy i żyć szczęśliwie – powiedziała Anmol Rodriguez, zacytowana przez Martynę Wojciechowską na Instagramie podróżniczki.

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska o seksualności osób niepełnosprawnych: "To prawo każdej jednostki ludzkiej"

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zdradzają sekrety swojego małżeństwa!

Martyna Wojciechowska o swojej drodze do samoakceptacji: „Nie pozwólcie, żeby wygląd definiował Waszą wartość!”