Kevin Spacey nowy film

Po wybuchu skandalu z molestowaniem seksualnym nieletnich chłopców, Kevin Spacey bardzo mocno stracił w oczach świata, a przede wszystkim w oczach producentów z Hollywood. Kiedy zaczęły krążyć plotki o napastowaniu przez Spacey kilku młodych aktorów podczas imprez w jego willi, Kevin Spacey stracił rolę we "Wszystkie pieniądze świata" (w ostatniej chwili w ukończonym już w zasadzie filmie Ridley Scott wymienił głównego aktora, a Spacey zastąpił Christopher Plummer). Podobne usunięcie miało miejsce w hitowym serialu Netflix - w "House of Cards" nie zobaczymy już w głównej mierze na ekranie oskarżonego o molestowanie aktora.

Wygląda jednak na to, że nie wszyscy odwrócili się od filmowej gwiazdy, ponieważ w wakacje do kin wchodzi jego nowy film "The Billionaire Boys Club". Spacey, laureat Oscara, który po wybuchu afery przyznał, że jest gejem zagrał oszukującego młodych mężczyzn homoseksualistę, który zostaje ostatecznie przez nich zamordowany. Film wyprodukowano i nakręcono jeszcze przed skandalem, który usunął na dobre Kevina Spacey w cień i pogrzebał jego filmową karierę. Wygląda więc na to, że "The Billionairs Boys Club" będzie ostatnią szansą dla widzów do zobaczenia Spacey w kinie. 

O czym jest film ze Spacey?

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego filmu Spacey i już wzbudził głośne kontrowersje. Ta adaptacja biograficznego dramatu Jamesa Coksa od początku promuje Kevina Spacey jako główną gwiazdę, co przez wielu uchodzi za nie na miejscu. Zdziwienie budzi też rola, w którą wcielił się gwiazdor - gra Rona Levina, homoseksualnego oszusta, który wykorzystuje grupę młodych mężczyzn i chce naciagnąć ich na duże pieniądze. W efekcie Ron zostaje zamordowany. 

Akcja filmu Jamesa Coksa rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles. Grupa bogatych młodych ludzi chce zarobić miliony, wykorzystując do tego piramidę finansową. Cały plan kończy się tragicznie, kiedy Joe Hunt i jego przyjaciel Jim Pittman mordują inwestora i oszusta, Rona Levina.

Z Kevinem Spacey zagrała w filmie m.in. Emma Roberts.

Nowy film z Kevinem Spacey kiedy premiera?

Nowy i najprawdopodobniej ostatni film ze Spacey w roli głównej do kin wejdzie w najbliższe wakacje. Nie wiadomo, czy będzie miał swoją premierę w Polsce, jednak amerykańska premiera "The Billionairs Boys Club" jest zaplanowana na 17 sierpnia 2018 roku.