Keira Knightley nie zagra już rozbieranych scen

Keira Knightley - aktorka znana z takich filmów jak: "Duma i uprzedzenie", "Pokuta", "Zacznijmy od nowa", "Piraci z Karaibów", zdecydowała, że rezygnuje z grania rozbieranych scen. Knightley wyznała, że na jej decyzję miało wpływ kilka rzeczy. Jedną z nich jest fakt, że po urodzeniu dzieci (aktorka jest mamą dwóch córek), zmieniło się jej ciało.

Kiedyś czułam się bardziej komfortowo z nagością na ekranie niż teraz, po urodzeniu dzieci. Mam ponad 30 lat i dobrze czuję się w swoim ciele, ale nie chcę już stać nago przed całą ekipą filmową. Cycki mi opadły! A tak serio, to mój świadomy wybór - wyznała aktorka.

Keira Knightley przyznała się do jeszcze jednej obawy, która też przyczyniła się do jej decyzji. 

Nigdy nie miałam problemu z rozbieranymi scenami, ale czasy się zmieniły. Teraz można wyciąć fragment jakiegoś nagrania i w zupełnie innym kontekście wrzucić je gdzieś indziej, np. na stronę z porno - dodała aktorka.

Keira Knightley będzie miała dublerkę

Aktorka od teraz będzie korzystała z dublerki. Jak sama zdradziła wybór odpowiedniej aktorki, która będzie ją zastępowała jest szalenie ekscytujący. 

"To trochę jak mówienie sobie: wygląda jak ja, ale trochę lepiej" - śmieje się Knightley i dodaje, że na końcu ona decyduje, czy efekt końcowy ją zadowala.

Knightley przyznała, że na początku kariery brakowało jej pewności siebie jak dziś. Aktorka zwłaszcza źle znosiła krytykę pod adresem między innymi jej wyglądu i zmieniającej się wagi. Wtedy ten czas przepłaciła depresją i kilka miesięcy musiała chodzić na terapię. Dzisiaj świadoma siebie Keira Knightley może pozwolić sobie na takie decyzje nie oglądając się już na nic. Brawo za odwagę.