Książę Harry pachniał papierosami i alkoholem 

Książe Harry nie stronił w młodości od imprez i spotkań towarzyskich. Był nawet nazywany „niegrzecznym chłopcem” w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jeszcze kilka lat temu gazety rozpisywały się na temat jego kolejnych wybryków i suto zakrapianych zabaw. Jego ojciec, książę Karol, wysłał nawet syna na jeden dzień do centrum rehabilitacyjnego dla osób uzależnionych od narkotyków w południowym Londynie. Chociaż teraz książę uważany jest za przykładnego ojca i męża, amerykańska dziennikarka postanowiła wrócić wspomnieniami do szalonych lat Harry’ego i zdradziła, czym pachniał książę podczas ich spotkania. 

26 października na półki księgarni trafi nowa książka Katie Couric - „Going there”, która ma być pamiętnikiem ze wspomnieniami rozmów z największymi osobistościami ze świata show-biznesu i polityki. W książce nie zabrakło oczywiście wywiadu prezenterki z młodym księciem w 2012 r. Amerykański portal DailyMail.com otrzymał już rękopis pamiętnika i donosi, że dziennikarka wolałaby zapomnieć o spotkaniu z księciem Harrym. Couric spotkała się z arystokratą po meczu polo i wspomina, że „zapach papierosów i alkoholu uwalniał się z każdego pora jego ciała”. 27-letni wówczas książę najprawdopodobniej imprezował poprzedniego dnia i nie zdążył „odświeżyć się” przed rozmową. 

Książę Harry i Meghan Markle

Brytyjczycy byli w szoku, kiedy „niegrzeczny chłopiec rodziny królewskiej” postanowił się ustatkować. Harry poznał Meghan w 2016 roku na randce w ciemno zorganizowanej przez ich wspólnych znajomych. Już rok później para ogłosiła swoje zaręczyny i wszystko wskazywało na to, że Harry ma już dosyć szalonych imprez do rana. 

Książę Harry i Meghan pobrali się 19 maja 2018 r. w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Para doczekała się dwójki dzieci – Archiego i Lilibet Diany. Dla dobra rodziny Harry zrezygnował z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadził się do Kalifornii.