Kathy Jacobs - kariera

Kathy Jacobs od samego początku miała problemy z pracą w modelingu. Największą przeszkodą w rozpoczęciu pracy był jej wzrost, a dokładnie 160 cm. Dziewczyny, z którymi zazwyczaj rywalizowała na castingach były dużo wyższe, przez co szanse Kathy na spełnienie marzeń drastycznie malały. Kobieta jednak postanowiła się nie poddawać i wśród wielu aktywności, którymi się zajmuje regularnie chodziła na castingi. Dzięki temu ostatnio została zaangażowana do pokazy promującego kostiumy kąpielowe. Wiele pań w jej wieku zapewne odczuwałyby dyskomfort, rozbierając się przy tak licznej publiczności. Kathy jest jednak przykładem na to, że w każdym wieku można być dumnym ze swojego ciała.

Kathy Jacobs - jak pielęgnuje ciało?

Kathy zdecydowanie jest kobietą bardzo świadomą swojego ciała. Aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem jej dnia. Stawia zarówno na treningi cardio, jak również siłowe, które mają na celu budowanie masy mięśniowej. W związku z tym siłownia nie jest jej obca. Na wybiegu, na którym musiała się rozebrać do bikini widać zarys mięśni brzucha, które regularnie trenuje. Ponadto Kathy musi zwracać uwagę także na to, co trafia na jej talerz. Nie tylko ze względu na zawód, na który się zdecydowała, ale również w związku z wiekiem kobiety. Jej metabolizm spowalnił, a organizm m.in. w związku z treningami ma zapotrzebowania na określone wartości odżywcze, które trzeba dostarczać w jedzeniu.

Kathy Jacobs - podejście do życia

Pomijając kwestię imponującego wyglądu kobiety trzeba zwrócić szczególną uwagę na podejście do życia modelki. Jej nastawienie do kobiecego ciała powinno być inspiracją dla wielu kobiet. Kathy jest świadoma, że jej ciało nie jest idealne. Wie także, że wcale nie musi takie być. Nie dąży na siłę do zrównania się ze swoimi koleżankami z branży, które są o 30 lat młodsze. Oczywiście inwestuje w siebie, np. regularnie wykonując zabiegi na cerę.

Kathy Jacobs stara się zarażać pozytywną energią inne kobiety. Chce, by pokochały się takimi jakie są. Oczywiście z zastrzeżeniem sytuacje kiedy bardzo źle czują się w swoim ciele. Wówczas powinny znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy i postarać się ją wyeliminować.