Kate Middleton w ciąży po raz czwarty?

Księżna Kate znana jest jako bardzo rodzinna. Nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie i kocha dzieci. Razem z księciem Williamem mają już trójkę dzieci: najstarszy George ma 6 lat, średnia Charlotte 4, a najmłodszy Louis zaledwie 1 roczek. Teraz pojawiły się podejrzenia, że Kate Middleton wraz z księciem Williamem planują kolejne, czwarte dziecko! Jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ jeszcze niedawno media podejrzewały, że para wkrótce się rozwiedzie. Powodem miał być rzekomy romans męża księżnej Kate z jej przyjaciółką, Rose Hanbury. Wiemy oczywiście, że były to tylko plotki. Księżna nie mogła ich jednak formalnie zdementować, ale jej zachowanie nie pozostawiało żadnych wątpliwości: nie ma kłopotów w raju. Kate Middleton nie szczędzi uroczych spojrzeń w stronę ukochanego, a na rocznicę ślubu założyła nawet ślubne kolczyki! Teraz pojawiło się podejrzenie, że para planuje kolejnego potomka.

Ciąża Kate Middleton zaprzecza plotkom o rozwodzie

Brytyjskie media donoszą, że Kate Middleton marzy o kolejnej ciąży, mimo tego, że nie przechodziła jej lekko w przeszłości.

- Kate chce mieć kolejne dziecko. Księżna uwielbia dzieci i jest gotowa na kolejną ciążę, mimo porannych mdłości, które miała w przeszłości

Informacja o ciąży z pewnością ucięłaby wszystkie dotychczasowe plotki, które pojawiły się na ten temat.

Kolejne dziecko w rodzinie królewskiej

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy oczy wszystkich zwrócone były na Meghan Markle, która zaledwie 3 miesiące temu urodziła księcia Archiego. Ostatnimi czasy pojawiły się również pogłoski o planowanej przez księżną Sussex i księcia Harrego adopcji dziecka z Afryki. Mało kto spodziewał się, że kolejną ciążę może planować Kate Middleton, z uwagi na bardzo zajmujące ją wychowanie starszej trójki. Myslicie, że Kate i William planują już kolejne dziecko?