Kate i William złożyli gratulacje Meghan i Harry'emu

Wczoraj media na całym świecie rozpisywały się o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. O narodzinach syna Meghan i Harry'ego poinformował Pałac Kensington w mediach społecznościowych. Chłopiec urodził się zdrowy i ważył 3,26 kg. 

Tuż po narodzinach royal baby w stronę Meghan i Harry'ego płynęły gratulacje ze strony polityków, gwiazd, celebrytów. Również książę William i księżna Kate pogratulowali książęcej parze przyjścia na świat pierwszego dziecka. Niestety sposób w jaki to zrobili nie spodobał się Internautom.

Na instagramowym profilu  Kate i Williama pojawiły się gratulacje: "Książę i Księżna Cambridge są zachwyceni wieścią o narodzinach syna Księcia i Księżnej Sussex i czekają na spotkanie z nowym członkiem rodziny."

Postawa Kate i Williama sprawiła, że w sieci zawrzało

Uwadze Internautów nie umknął fakt, że taka informacja pojawiła się dopiero około północy, czyli kilka godzin po narodzinach syna Meghan i Harry'ego. W sieci zawrzało: "Trochę im się zeszło…", "Napisali to, jakby byli robotami", "Czy oni nie płacą pracownikom za opublikowanie takich postów na czas? Wątpię przecież, aby książę i księżna Cambridge zarządzali własnym kanałem społecznościowym. To jest smutne... nawet nie opublikowali tego w dniu, w którym urodził się ich bratanek. Wstyd!". To tylko niektóre z licznych komentarzy pod wpisem na Instagramie.

Jednak pojawiły się i takie głosy, że "Prawdopodobnie spędzali czas świętując narodziny nowego siostrzeńca" i nie ma powodu, żeby pisać takie negatywne komentarze.

Podobno na dzisiaj zaplanowane jest spotkanie najbliższej rodziny z nowo narodzonym synkiem Meghan i Harry'ego. Z pewnością Kate i William z dziećmi są zaproszeni.

Michelle Obama, Theresy May i inne gwiazdy pogratulowały Meghan

Politycy, gwiazdy, celebryci - wszyscy gratulowali wczoraj Meghan i Harry'emu narodzin pierwszego dziecka. Premier Wielkiej Brytanii, Theresy May na swoim Twitterze napisała: "Gratulacje dla Księcia i Księżnej z okazji narodzin ich synka. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w tym radosnym czasie".

Również Michelle Obama ucieszyła się z narodzin royal baby: "Barac i ja jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, kiedy go poznamy". Życzenia i gratulacje złożyli także Pierwsza Minister Szkocji i Arcybiskup Canterbury, który udzielał Meghan i Harry'emu ślubu.