Katarzyna Nosowska wzięła ślub

Katarzyna Nosowska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Artystka właśnie podzieliła się na Instagramie informacją, że wzięła ślub.

Katarzyna Nosowska zamieściła zdjęcie złotej obrączki na palcu i napisała: "Po 17 latach, po przejściach". Jak donosi Pudelek Katarzyna Nosowska i jej partner wzięli cichy i szybki ślub w Las Vegas, a w uroczystości towarzyszył parze tylko syn Nosowskiej - Mikołaj. "To była spontaniczna decyzja. Do Las Vegas polecieli tylko we trójkę, razem z synem. Po ceremonii wszyscy pojechali na urlop do Los Angeles - zdradza informator Pudelka.

Fani gratulują Kasi i życzą szczęścia na nowej drodze życia. Jednak wszyscy zastanawiają się skąd taka decyzja i kim jest partner, a obecnie już mąż Katarzyny Nosowskiej?

Katarzyna Nosowska wzięła ślub: kim jest partner artystki?

Katarzyna Nosowska wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem 46-letnim gitarzystą zespołu Hey, Pawłem Krawczykiem. Para jest ze sobą już od 2001 roku, jednak Katarzyna Nosowska bardzo rzadko wypowiadała się na temat swojego związku.

Całkiem niedawno w jednym z wywiadów artystka zdradziła, że jej partner zmaga się z alkoholizmem: "Trudno jest patrzeć, jak upada ktoś bliski. Jednak w przypadku uzależnienia rację bytu ma tylko i wyłącznie twarda miłość. Ja miałam to szczęście, że w najgorszym momencie dane mi było spotkać psycholog Ewę Woydyłło, która powiedziała: "Zajmij się sobą, bo alkoholik jest uzależniony od substancji, a osoba współuzależniona od alkoholika". To był przełom. Zrozumiałam, że choroba partnera nie jest moją winą ani odpowiedzialnością i że tylko on sam może coś zrobić ze swoim życiem. Ja wiem jedynie, że nie chcę być z kimś, kto pije".

Pomimo przeszkód, Katarzyna Nosowska postanowiła zawalczyć o związek i to była słuszna decyzja. "Podjęłam decyzję: jeżeli on postanowi walczyć o samego siebie, będę go wspierać, bo łączy nas wiele i kocham go, ale jeśli stwierdzi, że wybiera stary schemat, to ja mówię: żegnam. Ostatecznie i nieodwołalnie. Daje się jedną szansę, nie więcej".

Widać, że Paweł Krawczyk poradził sobie z nałogiem i decyzja o ślubie jest początkiem nowego rozdziału w życiu Katarzyny Nosowskiej i Pawła Krawczyka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po 17 latach, po przejściach..

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official) Lis 26, 2018 o 1:00 PST