Katarzyna Dowbor przeszła operację

Katarzyna Dowbor od kilku lat cierpi na bardzo rzadką chorobę Gravesa-Basedowa, która objawia się między innymi nadczynnością tarczycy.

Katarzyna Dowbor, jak zdradziła niedawno w rozmowie z "Faktem" wiedziała o operacji, którą miała zaplanowaną po swoim urlopie: „Jestem już po wakacjach, ale przed operacją. Do pracy jeszcze nie wracam."

Ostatnio na swoim oficjalnym Instagramie prezenterka zamieściła zdjęcie ze szpitala z podłączoną kroplówką i napisała: 

Jestem już po operacji. Czuję się bardzo dobrze. Serdecznie Was pozdrawiam!

Katarzyna Dowbor, która zyskała serca widzów między innymi jako prowadząca program "Nasz nowy dom", otrzymuje w komentarzach olbrzymie wsparcie ze strony fanów, którzy życzą prezenterce szybkiego powrotu do zdrowia.

"Pani Kasiu proszę szybko wracać do zdrowia ... przecież inne rodziny czekają."

"Pani Kasiu jak dobrze że już po!teraz będzie już z górki czyli szybki powrót do zdrowia !!Wszystkiego dobrego duuuużo sił i duuuużo zdrówka w otoczeniu najbliższych będzie to ekspresowe!"

"Przykro mi pani Kasiu , że pani choruje. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Czekają na panią zwierzaki , no i fani. Trzymam kciuki."

Zobacz także:

Katarzyna Dowbor: choroba

Katarzyna Dowbor w jednym z wywiadów dla "Holistic Health" zdradziła, że choroba pojawiła się w momencie, kiedy w jej życiu nastąpiły wielkie zmiany.

Choroba zaatakowała w okresie wielkich, stresujących zmian w moim życiu, gdy zmuszono mnie do odejścia po wielu latach z telewizji publicznej i bałam się o przyszłość. - wyznała prezenterka

Diagnoza choroby wyszła przypadkiem, kiedy Katarzyna Dowbor kręciła jeden z odcinków do swojego programu o zdrowiu. Wtedy lekarza, który był ekspertem w programie zaniepokoiło oko dziennikarki. 

Po wielu badaniach okazało się, że są duże problemy z tarczycą, a dziennikarka cierpi na silną nadczynność tarczycy.

Od tego momentu Katarzyna Dowbor leczy się i jest pod opieką lekarzy.

Pani Kasi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia po operacji.