Katarzyna Cichopek odpowiada na taśmy z podsłuchu. Gwiazda wydała oświadczenie: "złożyłam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa"

Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie w sprawie ujawnienia jej prywatnych rozmów z prowadzącym "Pytanie na śniadanie", Maciejem Kurzajewskim. Gwiazda złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Na Instagramie opublikowała oficjalne pismo, w którym poinformowała, że wchodzi na drogę sądową.

Moja Mocodawczyni nigdy nie wyrażała zgody na nagrywanie prowadzonych przez nią rozmów i nigdy też nie została uprzedzona, że prowadzone przez nią rozmowy prywatne będą nagrywane, a ich zapisy mogą być wykorzystane w związku z czym, moja Mandantka złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 267 Kodeksu karnego w Komendzie Stołecznej Policji z siedzibą w Warszawie, której to sprawie została nadana sygnatura. Odpowiednie organy zabezpieczyły lub zabezpieczają dowody i rozpoczęły dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawy ww. czynu zabronionego, co zapewne niebawem nastąpi.

Katarzyna Cichopek: rozstanie z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się po 14 latach małżeństwa i mimo że para obiecywała, że rozstanie się w zgodzie i nie będzie prać brudów publicznie, to od czasu ogłoszenia rozstania, nie schodzą z pierwszych stron gazet i nagłówków. To wszystko za sprawą wywiadu z Marcinem Hakielem, który zasugerował, że powodem rozwodu jest trzecia osoba. 

Od tego czasu między małżonkami nastała "zimna wojna", a na światło dzienne wychodzą nowe fakty, mi.in. taśmy z podsłuchów prywatnych rozmów Katarzyny Cichopek.