Popularność każdego z nich jest ogromna, ale po tym, jak internet obiegły wspólne zdjęcia Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza może się okazać że, że ta osiągnie swój punkt kulminacyjny. Mróz wsławił się serią o Joannie Chyłce i Kordianie Oryńskim specjalizujących się w trudnych sprawach sądowych, za to Bonda niezmiennie cieszy się mianem „królowej kryminałów”. Ale w obliczu ostatnich rewelacji ich zawodowe poczynania chwilowo schodzą na dalszy plan.

Katarzyna Bonda: "Albo kobieta jest dobra albo zła. Albo Matka Boska albo dziwka." [WYWIAD]

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą?

Pisarz zamieścił na swoim koncie na Facebooku wpis, który wiele wyjaśnia. Za to zdjęcie nie pozostawia już żadnych wątpliwości co do natury jego relacji z koleżanką po fachu:

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś...

Razem z Katarzyną Bondą pozdrawiamy! Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my.

Aby formalnościom stała się zadość, jeszcze to obiecane dementi: książki żadnej razem nie piszemy. Kasia dzielnie walczy ze swoją (jest na co czekać, gwarantuję!), ja zwyczajowo się obijam i prokrastynuję. (I trochę jej przeszkadzam w robocie)

Remigiusz Mróz potwierdził związek z Katarzyną Bondą

Co więcej, na swoim prywatnym profilu w opisie statusu pisarz otwarcie przyznaje:„w związku z Katarzyną Bondą” (od 13 lutego!), a pod wspólnym, odważniejszym niż na oficjalnym profilu zdjęciu, na którym para czule się obejmuje, pojawiają się setki komentarzy z gratulacjami. Ciekawość fanów została zaspokojona, ale ekscytacji nie ma końca zwłaszcza, że pisarz jest o dekadę młodszy od swej miłości. Zakochani nie szczędzą sobie czułości nie tylko na zdjęciach, ale też w komentarzach. Szczere wyznanie Bonda skomentowała: „Wariat”, na co Mróz odpowiedział: „Ale Twój własny”. Pytanie, czy na moment po ukazaniu się kolejnej pozycji autorstwa Remigiusza Mroza i niedługo przed pojawieniem się kolejnej pióra Bondy to zainteresowanie nową gorącą parą przełoży się na sprzedaż ich książek? Tego poza szczęściem na wspólnej zyciowej drodze obojgu życzymy.