Kasia Tusk dostała od męża prezent za ponad 20 tys. zł! "Złote, a skromne", "marzenie", komentują internautki

Kasia Tusk pochwaliła się w sieci prezentem od męża. Na zdjęciu widać przepięknie opakowany model torebki Chanel - marzenie wielu kobiet. Ten, który otrzymała Kasia ma unikatowy beżowy kolor, widoczne logo i charakterystyczny łańcuszek. Zdjęcie podpisała hashtagiem #hubby, sugerującym, że prezent dostała od męża, Stanisława Cudnego. Para jest małżeństwem od wielu lat i doczekała się już dwóch córek.

Zdjęcie zebrało ponad 11 tys. lajków i zachwytów, nie zabrakło jednak też kąśliwych uwag (gdy kiedyś ich zabraknie, skończy się chyba świat...), zwłaszcza dotyczących ceny torebki. Za ten model Chanel trzeba zapłacić ponad 20 tys. zł

"Marzenie mojego życia", "złote, a skromne", "wspaniały prezent. Domyślam się, że na osłodę ciężkich chwil i w podziękowaniu za Twój trud opieki", napisały w komentarzach obserwatorki, odwołując się do ostatnich dramatycznych chwil Kasi Tusk spędzonych z córką w szpitalu.

Poniżej znajdziesz nasz przegląd znacznie tańszych zamienników kultowej torebki Chanel!

Gdzie znajdziesz torebkę podobną do tej, jaką ma Kasia Tusk?

Trudno przejść obok niej obojętnie. Dlatego wcale nie dziwi nas fakt, że prezent Kasi Tusk, kultowy model torebki Chanel, zdobył tyle polubień na Instagramie. Dla wielu kobiet, co potwierdzają komentarze, to marzenie życia. Nie oszukujmy się jednak, że przynajmniej nie w najbliższej przyszłości, będziemy mogły sobie pozwolić na taki zakup.

Znalazłyśmy więc zamienniki, które świetnie spełnią swoją rolę "na pocieszenie". Możesz mieć ich nawet kilka w szafie, bez wyrzutów sumienia (że nie spłacisz kredytu i nie wydasz półrocznej pensji), bo niektóre z nich kosztują mniej niż 150 zł!