Katarzyna Tusk - jesienne kozaki

To kazaki z poniższego zdjęcia wybrała Katarzyna Tusk. Można spodziewać się, że staną się one ulicznym hitem modowym tego sezonu. Przede wszystkim jest to światna wiadmość dla fanek noszenia sukienek przez cały rok. Kozaki te będę pasowały do jesiennych wełnianych sukienek lub połączenia dopasowanych spódnic i długich swetrów. Dodakowo, dzięki taki butom nie będziemy wystawiać nóg w rajstopach na różne anomalie pogodowe, które przytafiają się w okresie jesieni, lecz będą one chronione długimi kozakami.

Kolor, który wybrała Katarzyna Tusk bardzo pasuje do jesiennej aury oraz jest jednym z modniejszych w tym sezonie. Zdecydujesz się tej jesieni na kozaki w stylu Katarzyny Tusk?

 

Katarzyna Tusk - inspiracje

Katarzyna Tusk często powtarza, że to podróże, możliwość poznawania nowych kultur i ludzi jej jest ogomną inspiracją m.in. do prowadzenia bloga. Poza czerpaniem ispiracji z ludzi ze świata mody lubi ona przytaczać ich słowa, z którymi się utożsamia, jak np. ostatnią senstecją usłyszaną podczas tygodnia mody w Mediolanie:

W tym momencie, gdy wszystkiego jest w nadmiarze – za dużo mody, za dużo ubrań – chciałam, aby to osoba była najważniejsza - Miuccia Prada

Katarzyna Tusk i jej modowe wskazówki

Sprawdź, co według Katarzyny Tusk każda kobieta powinna mieć w swojej szafie:

 

Przeczytaj także: Kasia Tusk pokazała zdjęcie ślubne na Instagramie: uwagę przykuwa suknia ślubna blogerki