Córka Kasi Kowalskiej powoli wraca do zdrowia

Ostatni miesiąc był dla Kasi Kowalskiej i jej bliskich bardzo trudny. Pod koniec marca wokalistka poinformowała, że jej córka, Ola, została zakażona koronawirusem. Przebieg choroby u dziewczyny miał bardzo ciężki charakter. Stan Oli Kowalskiej był na tyle poważny, że lekarze zdecydowali o wprowadzeniu jej w stan śpiączki farmakologicznej. Oprócz tego, ze względu na dzielącą je odległość (Ola trafiła do szpitala w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka), piosenkarka miała trudności z uzyskiwaniem bieżących informacji o stanie zdrowia córki. Na szczęście, w drugiej połowie kwietnia z zaczęły napływać pierwsze optymistyczne informacje. 17 kwietnia Kasia Kowalska poinformowała na swoim profilu, że stan Oli się poprawia i dziewczyna zaczyna wracać do zdrowia. Wiadomo już, że córka Kasi Kowalskiej została wybudzona ze śpiączki, a najgorszy etap choroby ma już za sobą.

Kasia Kowalska postanowiła uczcić urodziny córki

Pomimo poprawy zdrowia, Ola wciąż jeszcze musi pozostać w szpitalu. Kasia Kowalska postanowiła więc zrobić jej niespodziankę. Z okazji 23. urodzin córki, zamieściła na Facebooku wzruszający wpis z życzeniami i kolażem wspólnych zdjęć:

- Sto lat Olu !!!
Wszystkiego co najpiękniejsze !!! Wszyscy bliscy i dalecy
Ślą ci moc dobrej energii.
Ten dzień spędzasz w szpitalu, ale wszyscy jesteśmy z Tobą i nasz dzisiejszy koncert  dedykujemy Tobie !!!
Kochamy Cię !
Mama i Ignacy – czytamy w poście.

Kasia Kowalska postanowiła też uczcić urodziny córki, dedykując jej wyjątkowy koncert, który zagra już dzisiaj o godzinie 18:00 na osiedlu „Aleksandrówka II”, przy ul. Batalionów Chłopskich w Ciechanowie. Koncert odbywa się w ramach cyklicznej akcji „Koncertowanie pod blokiem”, która powstała po to, by umożliwić artystom spotkanie ze słuchaczami przebywającymi w swoich domach w związku z pandemią koronawirusa. Organizatorzy wydarzenia proszą o wysłuchanie koncertów z okien lub balkonów mieszkań i niegromadzenie się w pobliżu sceny.