Karolina Korwin-Piotrowska: kariera dziennikarska

Karolina Korwin-Piotrowska od 2006 roku związana była z telewizją TVN, gdzie przez 11 lat prowadziła "Magiel Towarzyski". Była też jurorką w pierwszej i drugiej edycji "Top Model. Zostań Modelką". Brała również udział w programie Agnieszki Woźniak-Starak "Na językach". Swoją karierę rozpoczęła w latach 90. w Radio Kolor. W roku 1995 zaczęła współpracę z Radio Zet, która miała trwać aż 6 lat. W tym czasie Karolina Korwin-Piotrowska prowadziła takie audycje jak "Klub Radia Zet", "Filmzet", "Mniej więcej serio" czy "Weekend z Radiem Zet". Obecnie wspomina ten okres na swoim Instagramie z okazji 30-lecia Radio Zet.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Korwin Piotrowska wywołała burzę na Instagramie: "Chłopcy lubią, gdy dziewczyna nie jest gadatliwa, ma wdzięk i urok osobisty". O co chodzi?

Karolina Korwin-Piotrowska pokazała zdjęcie z młodości

Karolina Korwin-Piotrowska wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z okazji 30-lecia Radio Zet. Dziennikarka wspomina 6-letni okres pracy z dużym sentymentem. Z właściwym sobie humorem i dystansem podpisała zdjęcie z młodości #najbrzydszadziennikarkawpolsce.

To sobie powspominam:
Zdjęcie 1- artykuł z Twojego Stylu z 1997 roku, foto z 1996, ja w środku pomiędzy Basią Górską i Malgorzatą Łaszcz.
Zdjęcie 2- foto 1998.
Radio było wtedy przy ul.Pieknej
Świetny czas dla mnie zawodowo, świetni ludzie.
Wspomnienia

Piękna mądra kobieta! Malo kto ma tak poukładane w głowie!
Śliczna z Pani była dziewczyna.

Co sadzicie o zdjęciach? Trzeba przyznać, że aż bije od nich pozytywna energia! Więcej fotografii dziennikarki znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Korwin-Piotrowska ostro o pensji dla Agaty Dudy. Dziennikarka krytykuje też opozycję - i trudno się z nią nie zgodzić