Gwiazdy karmią piersią dziecko

Nie ma znaczenia, czy jesteś modelką, aktorką, blogerką, czy masz zawód kasjerki. Kiedy jesteś mamą i karmisz dziecko piersią, to jest to naturalna rzecz w macierzyństwie. Dziecko musisz nakaramić w różnych sytuacjach: na spacerze, w sklepie, czy przychodni. Tego nie da się przełożyć jak spotkania. Pięknymi i bardzo realistycznymi zdjęciami postanowiły się podzielić niektóre mamy - gwiazdy show biznesu i zamieściły je na Instagramie.

Znana blogerka Chrissy Teigen, która dzieli się zdjęciami z życia jej rodziny niedawno pokazała, jak karmi piersią swoje drugie dziecko. Zdjęcie jest niezwykle sympatyczne, zwłaszcza, że przy drugiej piersi jest lalka, bo starsza córka też chciała ją nakarmić piersią. Zdjęcie to pokochały Internautki na całym świecie i ma ono aż ponad 3 miliony polubień.

Niezwykle wzruszające są również zdjęcia modelek karmiących piersią zarówno na wybiegu, jak i w trakcie przygotowań do pokazu. O modelce, która poszła w pokazie mody karmiąc dziecko piersią rozpisywały się media na całym świecie, a nagrania z tego pokazu obejrzało miliony Internautów. Mara Martin była na ustach wszystkich i pokazała, że można połączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Podobnie modelki: Gisele Bündchen i Adaora Akubilo Cobb udowodniły, że można nakarmić dziecko w każdej sytuacji. W przypadku tej ostatniej sytuacja z karmieniem dziecka stała się inspiracją dla znanej marki odzieżowej, która wykorzystała zdjęcia w kampanii reklamowej.

Edyta Pazura i Maja Bohosiewicz na swoim Instagramie znane są z tego, że pokazują macierzyństwo bez lukru. Nie boją się zamieszczać prawdziwych zdjęć z życia matki, również tych, na których karmią piersią.

W związku ze Światowym Dniem Walki z Rakiem Piersi (15 października) namawiamy wszystkie kobiety do badań. Wystarczy tak niewiele, żeby zadbać o swoje zdrowie. 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie niezwykłe zdjęcia gwiazd karmiących piersią.