Już nasze babcie znały magiczne moce niektórych przypraw i chętnie wykorzystywały je w swoim domu. Warto brać z nich przykład, ponieważ w naszych kuchniach kryją się produkty, które mogą nam się przydać w życiu i to do zwalczania negatywnej energii. Okazuje się, że pod tym względem niezastąpione są liście laurowe. Zobaczcie, jakie mają właściwości i jak wykonać kąpiel z liści laurowych na złą energię. 

Liście laurowe na złą energię

Wiele razy pisałyśmy o niezwykłych mocach tej przyprawy, bowiem liść laurowy przyciąga pieniądze i może zapewnić nam szczęście. Okazuje się jednak, że chroni też przed pechem i oczyści nasze otoczenie ze złej energii.

Zobacz także: 

Jeżeli odczujecie, że ktoś rzucił na was klątwę, będziecie mieli gorszy nastrój lub wszystko będzie wam leciało z rąk, koniecznie wykonajcie kąpiel z liści laurowych. Dzięki niej szybko pozbędziecie się złej energii, zrelaksujecie się i zapewnicie sobie ochronę przed nieprzychylnymi wam ludźmi. 

Kąpiel z liści laurowych oczyszcza i chroni

Do przygotowania kąpieli z liści laurowych potrzebne wam będą: 

  • 15 liści laurowych,
  • 1 litr gorącej wody, 
  • 1 łyżka soli,
  • biała świeca. 

Jak wykonać tę kąpiel krok po kroku? 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Przygotuj napar. Liście laurowe oraz sól zalej gorącą wodą. Świecę odpal i postaw na wannie. Przygotuj sobie kąpiel. Do wanny nalej wody, a następnie dolej przygotowany napar. Potem wejdź do tak przygotowanej kąpieli na minimum 15 minut. Pamiętaj, aby przynajmniej raz zanurzyć się w niej całkowicie.

W ten sposób połączysz przyjemne z pożytecznym - zrelaksujesz się, zadbasz o ciało, a dodatkowo pozbędziesz się negatywnej energii. Co ciekawe, podobnie działa kij szałwiowy, więc jeżeli nie chcesz się moczyć, możesz wykonać rytuał z jego użyciem i w ten sposób ochronić swój dom przed złą energią.