Kąpiel przyciągająca pieniądze - co to jest i jak działa?

Kąpiel przyciągająca pieniądze to praktyka pochodząca sprzed wieków (mieli wymyślić ją Chińczycy). Polecana była przez osoby parające się białą magią tym, którzy znaleźli się w nie najlepszej sytuacji materialnej. Podobno do naszych czasów przetrwała ze względu na swoją skuteczność. Zanim jednak sięgniecie po rytuał, upewnijcie się, czy możecie do wykonać - nie wolno odprawiać go wyłącznie z zachłanności (kiedy nasz stan posiadania jest zadowalający) - wówczas efekt może być odwrotny. 

Kąpiel przyciągająca pieniądze - jak zrobić?

Do przeprowadzenia rytuału potrzebne wam będą:

  • pojemnik na kostki lodu,
  • pięć niewielkich monet,
  • czysta woda źródlana (może być ze studni, źródełka, a nawet z butelki).

Znajdujemy wygodną pozycję do wykonania rytuału - siadamy przy stole lub na podłodze. Pojemnik na lód stawiamy przed sobą. Do pojemnika wlewamy czystą wodę. Następnie, do swojej dominującej ręki bierzemy monety i trzymając je, wizualizujemy potężną, wzrastającą energię pieniędzy. Kiedy monety nabiorą już odpowiedniej energii, wkładamy każdą osobno do przegródek.

W kolejnej części ponosimy ręce nad pojemnikiem. W głowie wizualizujemy moment, kiedy mamy już pieniądze i przeznaczamy je na rzeczy ważne. Po kilku chwilach pojemnik wkładamy do zamrażarki i zostawiamy go tam do momentu zamarznięcia wody. Kiedy kostki z monetami będą już twarde, przygotowujemy w wannie gorącą kąpiel. Wyjmujemy kostki, układamy na talerzu lub tacy i zanosimy je do łazienki. Bez ubrań, tuż przed wejściem do wanny, wypowiadamy:

"Zimne i gorące,
woda i lód,
zmieszajcie się dobrze.
Dajcie mi dostatek,
dajcie mi pieniądze.
I niech tak się stanie!"

Wrzucamy kostki i szybko wchodzimy do wanny. Kąpiel powinna trwać nie dłużej niż 15 - 20 minut. Po jej zakończeniu nie wycieramy się - ciało ma wyschnąć samo. Monety zachowaj - nie wydawaj ich - wykorzystuj je ponownie w kolejnych rytuałach. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Zobacz także: