Justyna Steczkowska uważana jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Wokalistka swoją przygodę z show-biznesem zaczęła od zwycięstwa w programie Szansa na Sukces. Od tamtej pory zachwyca nas nie tylko swoim głosem, ale również oryginalną urodą i fantastyczną figurą. Steczkowska znana jest ze swojego zamiłowania do seksownych kreacji i niebotycznych szpilek, które podkreślają jej długie i zgrabne nogi. 2 sierpnia 2017 roku Justyna Steczkowska obchodzi 45. urodziny, ale upływający czas obchodzi się z nią wyjątkowo łagodnie. W jednym z wywiadów dla Gali, gwiazda zdradziła, jak wygląda jej dzień i co pomaga jej utrzymać młody i zdrowy wygląd. Czy dieta Justyny Steczkowskiej wymaga wielu wyrzeczeń? Będziecie zaskoczeni!

Justyna Steczkowska od lat zachwyca szczupłą figurą - jest to jej pewnego rodzaju znak rozpoznawczy. Jako mama trójki dzieci zawsze wygląda rewelacyjnie, a jej sylwetka jest na każdym kroku komplementowana, zarówno przez fanów, jak i media. W wywiadzie, którego nam udzieliła, zdradziła jak najlepiej zacząć dzień.

Dieta Justyny Steczkowskiej

W przypadku piosenkarki idealnie sprawdza się przyjmowanie sporej ilości płynów:

"Dzień zaczynam od szklanki źródlanej wody, później wypijam szklankę soku ze świeżo wyciśniętych warzyw i owoców z dodatkiem różyczki świeżego brokułu, który świetnie wzmacnia odporność. Przed śniadaniem z moją małą córeczką pijemy... kawę. Latem zawsze w ogrodzie. Z tym, że ja piję espresso, a ona małą filiżankę kakao, głównie przelewając je do innych małych filiżanek. To moja ulubiona część poranka."

Co Justyna Steczkowska je na śniadanie? Gwiazda wybiera zazwyczaj jajecznicę lub tradycyjną owsiankę:

"Jemy śniadanie. Zawsze są to jakieś warzywa, upieczony przeze mnie chleb, masło lub olej kokosowy. Lubię jajecznicę z wiejskich jaj z dużą ilością zielonej pietruszki albo płatki owsiane na wodzie z tartym jabłkiem i owocami sezonowymi." 

Justyna Steczkowska nie jest typową "panią domu". Zdecydowanie bardziej lubi obiady przygotowywane przez jej syna, blogera kulinarnego - Leona Myszkowskiego:

"W wolne dni zawsze jadam w domu. Lubię obiady przygotowane przez moją gosposię. W weekendy gotuje mój syn Leon i wychodzi mu to fantastycznie! Kocham biesiadować przy stole z rodziną. Na spotkania wybieram miejsca, gdzie serwują dobre i świeże jedzenie. Kocham Sakane Sushi Bar, tu jest najlepsze sushi w mieście. Z kolei w restauracji w Vitkacu podają najlepszą na świecie zupę z dyni! "

Jak się okazuje, Justyna Steczkowska nie trzyma więc żadnej konkretnej diety, a jej jedyną aktywnością fizyczną są spacery z dziećmi! Jeśli rzeczywiście tak jest, to naprawdę zazdrościmy dobrych genów i życzymy wszystkiego, co najlepsze z okazji 45 urodzin! :-)