Justyna Steczkowska na wakacjach

Justyna Steczkowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami krótkim nagraniem z wakacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na filmiku główną rolę gra płaski brzuch gwiazdy, która jest po trzech ciążach! Steczkowska niewątpliwie ma się czym chwalić!

Anna Lewandowska komentuje figurę Justyny Steczkowskiej

Pięknie wyrzeźbiony brzuch piosenkarki skomentowała nawet sama Anna Lewandowska. Jedna z polskich „królowych  fintessu” zostawiła pod postem Justyny krótki, ale bardzo wymowny komentarz: „Woow!”. Jak widać ta zwięzła uwaga zaskoczyła nawet samą piosenkarkę, która odpowiedziała: „Wooow, jak mi miło”.

Fanki Justyny Steczkowskiej zachwycone

Nie tylko żona Roberta Lewandowskiego była pod wrażeniem krótkiego filmu z umięśnionym brzuchem piosenkarki w roli głównej. W komentarzach fanki Justyny Steczkowskiej rozpływały się i komplementowały jej niesamowitą figurę: „Jestem pod wrażeniem Pani figury. Perfect body! Miłego plażowania”.

A co Wy o tym sądzicie? Myślicie, że to efekt wielu godzin na siłowni, czy Justynie pomagali specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej? A może to po prostu dobre geny?