Justyna Steczkowska bez prawa jazdy

Według poratlu rmf24 piosenkarka została zatrzymana pod Warszawą przez patrol drogówki i ukarana odebraniem prawa jazdy za znaczne przekroczenie prędkości. Otrzymała też mandat i punkty karne za zbyt szybką jazdę w tereni zabudowanym. Prawo jazdy Justynie Steczkowskiej zostanie odebrane na trzy miesiące, w świetle prawa.

"Miała miejsce interwencja wobec kierującej, która przekroczyła prędkość w godzinach porannych w miejscowości Kozerki. Ta kierująca została ukarana mandatem zatem za przekroczenie prędkości oraz zgodnie z przepisami prawnymi zostało jej zatrzymane prawo jazd.", powiedziała w rozmowie w portalem Plejada asp. szt. Katarzyna Zych.

Justyna Steczkowska, mama trójki dzieci i wybitna wokalistka nigdy nie miała problemów z jazdą samochodem. To pierwsza sprawa, w której gwiazda musiała oddać dokumenty władzom.

Justyna Steczkowska separacja z mężem

Steczkowska jest obecnie w separacji z mężem, modelem Maciejem Myszkowskim. Podobno motorem napędowym całej małżeńskiej kłótni miał być komentarz Macieja Myszkowskiego pod Facebookowym postem o koncercie Justyny Steczkowskiej. 

"Może bym tak wpadł i porozmawiał sobie z jednym takim...", napisał mąż gwiazdy, mając na myśli managera Steczkowskiej. Według plotek Łukasz Wojtanowski ma romans ze swoją podopieczną.

27 kwietnia Justyna Steczkowska w oświadczeniu na Facebooku ogłosiła oficjalnie separację z wieloletnim mężem.