Justyna Kowalczyk-Tekieli po raz pierwszy pokazała takie zdjęcie z mężem i synkiem

39-letnia Justyna Kowalczyk-Tekieli, biegaczka narciarska i multimedalistka olimpijska, to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich sportsmenek. Mimo że jest już na sportowej emeryturze, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem i sympatią kibiców. Justyna Kowalczyk - Tekieli od wrześniu 2020 r. jest żoną alpinisty, Kacpra. Para ma razem synka, Hugo. Po zdjęciach, które biegaczka publikuje w sieci widać, że szczęście rodzinne przynosi jej tyle samo szczęścia i satysfakcji, co sportowe sukcesy.

Ostatnio sportsmenka wrzuciła na swój fejsbukowy profil zdjęcie z mężem i synem. Hogo ma zakrytą twarz, bo rodzice chronią jego prywatność. Natomiast trudno ukryć szczęście jakie bije z uśmiechów Justyny i Kacpra - wygląda na to, że po trudnych etapach w życiu i depresji, polska medalistka wreszcie odnalazła spokój i stabilizację.

"Tak sobie zazwyczaj spacerujemy", zażartowała Justyna Kowalczyk-Tekieli pod rodzinnym zdjęciem, zwracając tym samym uwagę na uroczyste, eleganckie stroje.

To prawda, że częściej możemy zobaczyć biegaczkę narciarską w sportowym uniformie.