Premiery Netflixa. „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Co wiemy na temat filmu i kiedy premiera?

Szczegółowe informacje na temat najnowszej polskiej produkcji na Netflixie nie są jeszcze znane. Twórcy trzymają wszystkie detale na temat fabuły filmu w ogromnej tajemnicy. Wiemy natomiast, że pozornie spokojna impreza sylwestrowa grupki znajomych przerodzi się w prawdziwy dramat. Opis filmu informuje nas natomiast, że akcja tej produkcji naprawdę będzie trzymać w napięciu:

- W Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi, gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry.

Sam Netflix zapowiada polski film jako czarną komedię. Premiera planowana jest na 28 grudnia 2020 roku. 

Zobacz też: Netflix na grudzień 2020: Te premiery pomogą Ci przetrwać długie zimowe wieczory

Kadr z filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"

„Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”: Kto zagra w polskiej komedii Netflixa?

W głównych rolach zobaczymy Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego, a także Mateusza Więcławka oraz Barbarę Garstkę. Reszta obsady, podobnie jak szczegóły fabuły filmu, owiana jest tajemnicą. Wiemy natomiast, kto podjął się wyreżyserowania produkcji. Jest to Jan Belcl, debiutant, który wcześniej asystował między innymi na planie „Planety Singli”. Z kolei jednym z producentów „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” jest Mitja Okorn, czyli reżyser wyżej wspomnianej komedii romantycznej.

Zobacz też: Julia Wieniawa startuje z własną marką odzieżową. Co znajdziecie w ofercie LEMISS?

Co krytycy mówią na temat filmu „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”?

Czy warto czekać na film "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"? Swoją opinią na temat najnowszej produkcji z udziałem Julii Wieniawy podzielił się krytyk filmowy Michał Oleszczyk:

- Nie mogę w tym momencie napisać więcej, ale widziałem film na pokazie specjalnym i uwierzcie mi — jest na co czekać. Petarda to za mało powiedziane. Jak dla mnie jest to polski film roku. Nastawicie przypominacze w komórkach - napisał na swoich social mediach krytyk filmowy

Niebawem sami będziemy mogli przekonać się, czy film jest aż tak dobry. Premiera czarnej komedii „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” odbędzie się w poniedziałek 28 grudnia na platformie Netflix.

Zobacz też: Ten serial to hit Netflixa wszech czasów. Obejrzały go miliony!